Ljutomerčani državni prvaki v kategoriji U13

Selekcija U13 nogometnega kluba Ljutomer je v Velikih Laščah osvojila naslov državnega prvaka

Prlekija-on.net, ponedeljek, 11. marec 2013 ob 21:30

Ljutomerski nogomet je dosegel nov velik uspeh, saj so mladi nogometaši Ljutomera, ki so nastopali pod imenom ŠIC Bar cafe, osvojili naslov državnega prvaka v kategoriji U13.

Na finalnem turnirju štirih ekip v Velikih Laščah je ljutomerska ekipa pod vodstvom Tadeja Vogrinca v polfinalu 9:2 premagala Litijo, v finalu pa kar z 11:1 Dobrepolje.

Tadej Vogrinec, trener ŠIC Bar cafe, je po tekmi za futsal.si povedal: »Prvič smo nastopali v tem tekmovanju, konkurence nismo poznali. Dobro smo trenirali, tudi po štirikrat in petkrat na teden. Igralci so bili predani, vedeli so, kdaj se dela, in kdaj je hec. Žal mi je le, ker nismo pri nas gostili tega zaključnega turnirja

Luka Nemec, kapetan ŠIC Bar cafe pa je dodal: »Veseli smo, ker smo prvaki. Imeli smo močno podporo s tribun, naši navijači so bili super. Ta naslov bomo proslavili

Mlade nogometaše bo v petek, 15. marca ob 9.30 uri, v županatu Mestne hiše v Ljutomeru sprejela županja Občine Ljutomer, mag. Olga Karba.