Tekma odločena že v prvem polčasu

Avto Rajh Ljutomer - Koroška Dravograd 2:0 (2:0)

Prlekija-on.net, nedelja, 14. april 2013 ob 09:201
Avto Rajh Ljutomer - Koroška Dravograd

Avto Rajh Ljutomer je v soboto, 13. aprila, v 3. SNL - vzhod, odigral tekmo 17. kroga. V Ljutomer je prišla ekipa Koroška Dravograd, Ljutomer pa je slavil z 2:0. Ljutomer še je v spomladanskem delu neporažen.

V lepem sončnem dnevu, se je na igrišču v Ljutomeru zbralo 150 gledalcev, ki so videli dva zadetka. Že v prvem polčasu sta za zmago Ljutomera zadela Niko Kardinar v 27. in Saša Novak v 34. minuti.

150; Kardinar 27., Novak 34.

Avto Rajh Ljutomer: Küzma, Bogdan, Novak (70./Leben), Bertalanič, Žinko, Munda, Smolkovič, Kardinar (74./Kristl), Vogrinec T., Šnajder, Panič (81./Majerič); Trener: Boštjan Zemljič

Koroška Dravograd: Veršovnik, Ramšak, Leskovec, Gluhovič, Kiselak (63./Küzma), Stefanović, Slemenik, Kljajič (74./Jezeršek), Pešl, Torbić (78./Plimon), Pavličič; Trener: Darko Žižek

Zreče  - Agroservis Beltinci 0:0
Čarda - Aha Emmi Bistrica 0:0
Malečnik - Šmarje pri Jelšah 2:1 (1:1)