Ljutomer iz Bistrice z ničlo in dvema poškodbama

Aha Emmi Bistrica - Avto Rajh Ljutomer 1:0 (0:0)

Prlekija-on.net, nedelja, 21. april 2013 ob 08:54
Avto Rajh Ljutomer

V 18. krogu v 3. SNL - vzhod, je Avto Rajh Ljutomer gostoval v Slovenski Bistrici pri ekipi Aha Emmi Bistrica in izgubil z rezultatom 1:0. Večji del tekme so bili Ljutomerčani boljši, si ustvarili nekaj polpriložnosti, vendar prejeli nesrečen zadetek iz velike razdalje in zabeležili sedmi poraz v sezoni.

Domači so si zmago zagotovili z golom v 74. minuti, ko je zadel Gregor Iršič. Med tekmo sta hujši poškodbi pri Ljutomeru staknila Tadej Vogrinec in Alen Leben.

120; Iršič 74.

Trener Boštjan Zemljič je na teren poslal naslednjo enajsterico: Küzma, Bertalanič, Kristl, Žinko, Grizold, Munda, Smolkovič, Kardinar, T. Vogrinec, Šnajder, Panič. V drugem polčasu so zaigrali še Leben, Majerič in Rudolf.

Šmarje pri Jelšah - Čarda 4:0 (4:0)
Farmtech Veržej - Odranci 3:1 (0:0)
Kovinar Štore - Malečnik 0:2 (0:0)
Koroška Dravograd - Zreče 5:1 (4:1)
Tromejnik G-Sukič - Rakičan    3:3 (1:0)
Agroservis Beltinci - 3:1 (2:1)

V spodnjem videu si lahko ogledate gol, ki ga je ljutomerski vratar prejel iz velike razdalje.