Ljutomer remiziral s Štorami

Kovinar Štore - Avto Rajh Ljutomer 1:1 (1:0)

Prlekija-on.net, ponedeljek, 6. maj 2013 ob 09:00
Avto Rajh Ljutomer

V 20. krogu 3. SNL - vzhod je ekipa Avto Rajh Ljutomer, v nedeljo, 5. maja, gostovala pri zadnjeuvrščeni ekipi Kovinar Štore. Tekma se je končala z neodločenim rezultatom 1:1, zadetek za Ljutomer pa je dosegel Luka Ciglarič.

Zadnjih deset minut tekme je ljutomerska ekipa igrala brez izključenega Primoža Munde, ki je v igri prebil vsega tri minute, v tem času pa prejel dva rumena kartona.

Trener Boštjan Zemljič je na igrišče poslal naslednjo enajsterico: Küzma, Bogdan, Novak, Kuzmanovski, Žinko, Majerič, Grizold, Smolkovič, Šnajder, Leben in Panič, v nadaljevanju pa so v igro vstopili še Ciglarič, Munda in Kristl.