Ljutomer klonil v Odrancih

Odranci - Avto Rajh Ljutomer 1:0 (0:0)

Prlekija-on.net, torek, 21. maj 2013 ob 16:15
Avto Rajh Ljutomer

Avto Rajh Ljutomer, se je v nedeljo, 20. maja, v 22. krogu 3. SNL - vzhod, pomeril proti ekipi Odranci ter izgubil z 1:0. Gol je Ljutomer prejel v zadnjih minutah tekme.

Ljutomerska ekipa, ki je na začetku drugega polčasa ostala brez poškodovanega Tadeja Bogdana, je bila večji del tekme vsaj enakovredna domačinom, a na koncu nesrečno izgubila.

Ljutomerski trener Boštjan Zemljič je na igrišče poslal naslednjo enajsterico: Küzma, Bogdan, Bertalanič, Kuzmanovski, Žinko, Podgorelec, Grizold, Munda, Kardinar, Šnajder in Ciglarič, v drugem polčasu pa sta zaigrala še Novak in T. Vogrinec.