Tekma odločena v prvem polčasu

Avto Rajh Ljutomer - Rakičan 1:0 (1:0)

Prlekija-on.net, nedelja, 26. maj 2013 ob 00:08
Avto Rajh Ljutomer

V 3. SNL - vzhod, je Avto Rajh Ljutomer, v soboto, 25. maja, odigral tekmo 23. kroga proti ekipi Rakičan ter zmagal z rezultatom 1:0.

Tekma je bila odločena v zadnji minuti prvega polčasa, ko je zadel Niko Kardinar, ki je v igro vstopil deset minut prej. Rezultat se nato do konca tekme ni več spremenil. Sredi prvega polčasa je pričelo tudi deževati, zato so pogoji za igro bili vedno težji.

V spodnjem videu si lahko ogledate nekaj igre v prvem polčasu ter gol.

50; Kardinar 45.

Avto Rajh Ljutomer: Küzma, Majerič, Smolkovič (66./Bertalanič), Kuzmanovski, Žinko (35./Kardinar), Podgorelec, Grizold, Novak, Vogrinec T., Šnajder, Ciglarič (85./Jelen); Trener: Boštjan Zemljič

Rakičan: Gerendaj A., Vurcer, Bagari U., Žekš, Godvajs, Lapoši, Botjak, Bencak, Kalamar, Bagari M. (46./Škerlak), Piberčnik;

Koroška Dravograd - Šmarje pri Jelšah 3:3 (1:2)
Zreče - Odranci 0:2 (0:1)
Čarda - Malečnik 1:4 (0:2)
Agroservis Beltinci - Kovinar Štore 3:2 (1:1)
Grad - Tromejnik G-Sukič 1:4 (1:1)