Ljutomer ob zmago v zadnjih minutah, Veržej blizu prvaka

Avto Rajh Ljutomer - Čarda 1:1 (1:0)

Prlekija-on.net, ponedeljek, 10. junij 2013 ob 10:52

Avto Rajh Ljutomer

V 3. SNL - vzhod, je Avto Rajh Ljutomer, v soboto, 8. junija, odigral tekmo 25. kroga proti ekipi Čarda iz Martjancev. Čardi je v zadnjih minutah uspelo izenačiti, tekma pa se je končala z rezultatom 1:1.

Ljutomer je v vodstvo popeljal Patrick Jelen v 30. minuti, Tadej Flisar pa je v 88. minuti postavil končni rezultat 1:1. V spodnjem videu si lahko ogledate nekaj igre v prvem polčasu ter gol Ljutomera.

150; Jelen 30.; Flisar 88.

Veržej praktično že prvak
Farmtech Veržej je pri Šmarju dosegel točko in je praktično že prvak, saj so Beltinci doma izgubili proti Odrancem pred katerimi ima Veržej sedaj tri točke prednosti. Veržej ima z Odranci poraz in zmago s 3:1, a boljšo gol razliko. Teoretično še je sicer nekaj možnosti za spremembo na vrhu, a bi Veržej moral visoko izgubiti, Odranci pa visoko zmagati.

V zadnjem krogu se bosta v Veržeju pomerili ekipi Veržeja in Ljutomera.