Dob boljši od Veržeja

Farmtech Veržej - Roltek Rob 0:3 (0:2)

Prlekija-on.net, nedelja, 11. avgust 2013 ob 16:20
Farmtech Veržej - Roltek Rob, foto: nkverzej.si

V soboto je članska ekipa Farmtech Veržej, po dvajsetih letih ponovno zaigrala v 2. SNL. Na domačem igrišču so se pomerili proti ekipi Roltek Dob, ki je slavila s 3:0.

Izkušenejši gostje in eni izmed favoritov lige, so zadetke dosegli iz prostega strela v 8. minuti, ko je zadel Simon Goropečnik,  v 43. minuti je na 2:0 povišal Marko Lunder, končni rezultat pa so gostje postavili v 81. minuti, ko je iz hitrega protinapada zadel Luka Prašnikar.

350 gledalcev je videlo tudi nekaj priložnosti domačih, a jim gola ni uspelo doseči. V nedeljo bo Veržej odigral tekmo v Šmartnem ob Paki.

Farmtech Veržej - Roltek Dob 0:3 (0:2)
350; Goropečnik 8., Lunder 43., Prašnikar 81.