Ljutomer do zmage v zaključku tekme

Avto Rajh Ljutomer - Odranci 3:2 (2:0)

Prlekija-on.net, sobota, 28. september 2013 ob 23:39

Avto Rajh Ljutomer - Odranci

V soboto, 28. septembra, je Avto Rajh Ljutomer v 3. SNL-vzhod odigral 6. krog, ko se je v Ljutomeru pomeril z ekipo Odranci. Tekma se je končala z zmago Ljutomera s 3:2.

Prvi polčas je Ljutomer dobil z 2:0, ko sta zadela Luka Ciglarič v 25. in Tomaž Podgorelec v 42. minuti. Slednji je dosegel lep zadetek iz okoli 35 metrov. Oba gola iz prvega polčasa si lahko ogledate tudi v spodnjem videu.

V drugem polčasu so Odranci izničili prednost Ljutomera iz prvega polčasa. V 63. minuti je zadel Roman Gostan, v 72. minuti pa iz enajstih metrov še Mitja Žerdin. Gostan je dosegel podoben zadetek, kot pri domačih v prvem polčasu Podgorelec. Ko je že vse kazalo na delitev točk, je v 91. minuti iz prostega strela iz okoli 30 metrov, gol za drugo letošnjo zmago Ljutomera dosegel Goran Šnajder. Na pomurskem derbiju je tako približno 250 gledalcev videlo nekaj lepih zadetkov in zmago domačih.

Pri Ljutomeru sta v zaključku tekme, v 89. oz. 91. minuti bila izključena Niko Kardinar in Primož Kristl.

250; Ciglarič 25., Podgorelec 42., Šnajder 91.; Gostan 63., Žerdin 72. (11m)

Avto Rajh Ljutomer: Küzma, Bertalanič, Žinko, Piberčnik, Slana, Ciglarič (86./Panič), Brumen, Rakovec (57./Kardinar), Šnajder, Podgorelec (73./Feguš), Kocuvan; trener: Boštjan Zemljič.

Odranci: Raduha, Jerebic, Mlinarič, Matjašec, Žnidarič, Bogdan, Žerdin, Gostan, Botjak (63./Kocbek), Vori (74./Graj), Levačič; trener: Sašo Fijavž.

Avto Škafar Beltinci - Čarda Martjanci 29.09.13 16.00

V prvem videu si lahko ogledate nekaj igre in oba gola Ljutomera iz prvega polčasa, v drugem pa izvajanje enajstmetrovke Žerdina.