Ljutomer premagal Čardo, Veržej do četrte zaporedne zmage

Čarda Martjanci - Avto Rajh Ljutomer 1:4 (1:1) / Aluminij - Farmtech Veržej 0:1 (0:1)

Prlekija-on.net, ponedeljek, 7. oktober 2013 ob 18:16
Ljutomer je v gosteh premagal Čardo

V nedeljo, 7. oktobra, je Avto Rajh Ljutomer v 3. SNL-vzhod, v 7, krogu gostoval pri ekipi Čarda v Martjancih ter slavil s 4:1. Farmtech Veržej pa je v soboto v 9. krogu premagal Aluminij in vknjižil četrto zaporedno zmago v 2. SNL.

Čarda je vodila že po 7. minuti, ko je zadel Rok Bencik, a je Ljutomer hitro izenačil. V 9. minuti je zadel Alen Brumen. Ljutomer je nato do visoke zmage prišel v zaključku tekme, ko je v 72. minuti zadel Miha Rakovec, v 85. minuti Goran Feguš ter v 90. Goran Šnajder. Ljutomer je trenutno v sredini lestvice, na sedmem mestu.

Čarda Martjanci - Avto Rajh Ljutomer 1:4 (1:1)
150; Bencik 7.; Brumen 9., Rakovec 72., Feguš 85., Šnajder 90.

Avto Rajh Ljutomer: Küzma, Bertalanič, Slana, Žinko, Piberčnik, Habjanič, Ciglarič (65./Panič), Brumen, Šnajder, Podgorelec (57./Rakovec), Kocuvan (77./Feguš); trener: Boštjan Zemljič.

Ostale tekme:
Drava Ptuj - Dravinja Kostroj 1:2 (0:1)
Malečnik - Šmarje pri Jelšah 3:3 (2:0)
Fosilum Šentjur - Tromejnik G-Sukič 1:3 (0:1)
Rakičan - Nafta 1903 0:2 (0:1)
Grad - Avto Škafar Beltinci 1:1 (1:0)
Odranci - Aha Emmi Bistrica 3:0 (2:0)

Že v soboto, 6. oktobra, je Farmtech Veržej v 2. SNL, gostoval pri lanskem prvoligašu Aluminiju. Veržej je zmagal po golu v 19. minuti, ko je zadel Damjan Vuklišević. Veržej je po slabšem začetku v drugi ligi, sedaj dosegel že četrto zaporedno zmago in je trenutno na visokem tretjem mestu.

Aluminij - Farmtech Veržej 0:1 (0:1)
150; Vuklišević 19.

Farmtech Veržej: Andrejč, Vuklišević, Polajžer, Kavaš, Pelcl, Hodnik, Stojanović, Hotić (85./Karnet), Domjan, Trstenjak (75./Vinkovič M.), Mauko (48./Vinkovič D.); trener: Zlatko Gabor.

Šenčur - Kalcer Radomlje 3:0 (1:0)
Krško - AH Mas Tech 1:1 (0:1)
Roltek Dob - Šmartno 1928 4:1 (0:0)