Niki Slana štirikrat v polno za zmago Ljutomera

Avto Rajh Ljutomer - Aha Emmi Bistrica 5:2 (2:1)

Prlekija-on.net, nedelja, 13. oktober 2013 ob 09:591

Avto Rajh Ljutomer - Aha Emmi Bistrica

Ekipa Avto Rajh Ljutomer, je v soboto, 12. oktobra, v 8. krogu 3. SNL-vzhod, doma gostila ekipo Aha Emmi Bistrica ter zmagala s 5:2.

Prvega izmed sedmih golov na tekmi, je okoli 200 gledalcev videlo že v 5. minuti, ko je za goste zadel Miha Topič. Ljutomer je nato v razmaku dveh minut, v 16. in 18. minuti rezultat obrnil v svojo prid ter povedel z 2:1. Oba gola je dosegel Niki Slana. Vse gole iz prvega polčasa si lahko ogledate tudi v spodnjem videu.

Drugi polčas se še ni prav začel, ko je Ljutomer v vodstvo s 3:1 s svojim tretjim golom povedel Slana. Gostje so le nekaj minut za tem, v 51. minuti, rezultat uspeli znižati, ko so dosegli gol priključka. Zadel je Aljaž Polegek. A je Ljutomer hitro spet pobegnil na dva gola razlike, ko je v 55. minuti zadel Primož Panič.

Ob koncu tekme, v 81. minuti je za končni rezultat 5:2, ponovno zadel razigrani Niki Slana. Ljutomer se je s to zmago povzpel na visoko tretje mesto, kjer imajo še tri ekipe enako število točk.

200; Slana 16., 18., 46., 81., Panič 55.; Topič 5., Polegek 51.

Avto Rajh Ljutomer: Mlinarič, Rajnar (67./Feguš), Bertalanič, Slana, Žinko, Brumen, Smolkovič, Šnajder, Podgorelec (54./Habjanič), Kocuvan, Panič (84./Markovič); trener: Boštjan Zemljič.

Aha Emmi Bistrica: Danilović, Danilovič, Levart, Holcman, Ladič, Fanedl, Polegek, Kristl, Ornik (67./Modrič), Boškovič, Topič; trener: Drago Kostajnšek.