Ljutomer se je z zmago utrdil na tretjem mestu, Veržej remiziral

Grad - Avto Rajh Ljutomer 1:2 (1:1) / Farmtech Veržej - Šmartno 1928 1:1 (0:1)

Prlekija-on.net, nedelja, 20. oktober 2013 ob 22:12
Avto Rajh Ljutomer

Avto Rajh Ljutomer, je v nedeljo, 20. oktobra, v 9. krogu 3. SNL - vzhod, gostoval pri ekipi Grad ter zmagal z 2:1. Farmtech Veržej je doma remiziral z ekipo Šmartno 1928.

Grad je že v prvi minuti povedel, ko je zadel Franc Krpič, Ljutomer pa je uspel izenačiti v zadnji minuti prvega polčasa, ko je zadel Niki Slana. Slana, ki je v prejšnjem krogu v Ljutomeru dosegel štiri zadetke, je tudi tokrat odločil tekmo. Za preobrat in zmago z 2:1 je zadel v 67. minuti. Ljutomer se je s tem utrdil na tretjem mestu.

Grad - Avto Rajh Ljutomer 1:2 (1:1)
220; Krpič 1.; Slana 45., 67.

Avto Rajh Ljutomer: Küzma, Bertalanič, Slana, Žinko, Piberčnik, Habjanič, Brumen (69./Kardinar), Rakovec (71./Smolkovič), Šnajder, Kocuvan, Panič (65./Ciglarič); trener: Boštjan Zemljič.

Drava Ptuj - Čarda Martjanci 7:0 (5:0)
Malečnik - Dravinja Kostroj 0:0 (0:0)
Fosilum Šentjur - Nafta 1903 3:2 (2:2)
Aha Emmi Bistrica - Tromejnik G-Sukič 1:4 (0:1)
Rakičan - Avto Škafar Beltinci 1:1 (1:1)
Odranci - Šmarje pri Jelšah 3:2 (1:1)

Farmtech Veržej je v soboto, 19. oktobra, v 2. SNL odigral 11. krog proti ekipi Šmartno 1928. Šmartno je v 29. minuti v vodstvo povedel Matevž Lenošek, domači pa so izenačili v 57. minuti, ko je zadel Mitja Mauko. Z remijem je Veržej zdrsnil na četrto mesto na prvenstveni lestvici.

Farmtech Veržej - Šmartno 1928 1:1 (0:1)
250; Mauko 57.; Lenošek 29.

Farmtech Veržej: Andrejč, Lukač (77./Kaučič), Polajžer, Živko, Hodnik, Kavaš (46./Ropoša), Vinkovič M., Pelcl, Karnet, Vinkovič D., Trstenjak (46./Mauko); trener: Zlatko Gabor.

Šenčur - AH Mas Tech 4:0 (1:0)
Krško - Šampion 2:1 (1:1)
Kalcer Radomlje - Aluminij 0:1 (0:0)
Bela krajina - Roltek Dob 0:2 (0:1)