Poraz na domačem parketu

ŽRK Millennium : RK Adria Transport Logatec 21 : 22

Prlekija-on.net, ponedeljek, 10. marec 2014 ob 08:47
ŽRK Millennium

V nedeljo, 9. marca, so se igralke ŽRK Millennium pomerile z ekipo iz Logatca. Priča smo bili zelo borbeni igri, iz obeh strani je bilo čutiti veliko željo po zmagi. Gostje so po prvem polčasu vodile 8:13, vendar so domačinke to prednost v drugem polčasu nadoknadile in izenačile na 15:15. Kljub dobrim obrambam domače vratarke Lare Rajh v drugem polčasu, so Logatčanke slavile zmago za en gol.

ŽRK Millennium: Kreft 4, Varga 2, Kurbus 2, Petrovič 1, Pihlar 7(2), Karnet, Šijanec 4, Domanjko, Kaučič 1, Vrbnjak, Kolosovski, Rajh, Vok, Rohitelj.
Trener: Žinkovič Boštjan
7m: 5(2)

RK Adria Transport Logatec: Lukan 4(2), Bakič 1, Mesec, Kožar 2, Grm 1, Petrovič 4, Tomasovič 5, Drolc 4(2), Čebular, Cepič, Križaj 1.
Trener: Petrovič Vesna