Veržej v spomladanski del z zmago

Farmtech Veržej - Šenčur 2:0 (0:0)

Prlekija-on.net, sobota, 15. marec 2014 ob 23:251
Farmtech Veržej

Farmtech Veržej je doma odigral prvo tekmo v spomladanskem delu 2. SNL. V 16. krogu so gostili ekipo iz Šenčurja in jo premagali z 2:0.

Prvi polčas se je končal brez zadetkov, na začetku drugega polčasa, v 52. minuti, pa so domači povedli po avtogolu Luke Pavlina. Pet minut pozneje je končni rezultat postavil Borut Lukač.

200; Pavlin 52./ag, Lukač 57.

Farmtech Veržej: Andrejč, Lukač, Polajžer, Živko, Pelcl, Hotić, Kouter, Vinkovič (78./Mauko), Kaučič (68./Kavaš), Ropoša (86./Rola), Vinkovič; Trener: Zlatko Gabor

Šenčur: Šmajd, Levstek, Aljančič, Markić (83./Kokalj), Ajdovec, Jerković (73./Frantar), Beganović (67./Lukanc), Košnik, Dolžan, Pavlin, Nunić; Trener: Branko Pavlin

nogometaš nedelja, 16. marec 2014 ob 12:59

Dobra tekma,pravi pristop igralcev in to je to. Manjkal je Džeri drugače so vsi igrali dobro razen napad neučinkovit je pa se dosti gibal kar je v redu . Mogoče bi dal več minut Mauki, Po našem bi moral biti tudi v rezervi Slana ker so nekateri igralci slabši od omenjenega fanta je enostavno kvaliteten. Trener pa zna svoj posel. To ja