Nafta premagala Ljutomer

Avto Rajh Ljutomer - Nafta 1903 0:2 (0:0)

Prlekija-on.net, nedelja, 23. marec 2014 ob 08:02
Avto Rajh Ljutomer - Nafta 1903

S 14. krogom, se je v 3.SNL - vzhod, nadaljevalo tekmovanje s spomladanskim delom. Avto Rajh Ljutomer se je v soboto, 22. marca, doma pomeril z Nafto 1903 ter izgubil z 2:0.

V prvem polčasu, ki se je končal brez zadetkov, so lepše priložnosti imeli domačini, ki so zadeli tudi vratnico. Prvi gol so gledalci videli po uri igre, ko je zadel Sandro Vinko z lobom domačega vratarja. Le tri minute pozneje so gostje svoje vodstvo povečali, ko je zadel Mihael Ivanič.

Ljutomer si je poskušal priigrati priključek, a v drugem polčasu niso resneje ogrozili gostujočih vrat. Gostje iz Lendave, ki so jih na stadionu spremljali njihovi zvesti navijači Gorgone, so tako iz Ljutomera odšli s tremi točkami. Igro je občasno nekoliko oviral tudi veter v močnih sunkih.

V spodnjem videu si lahko ogledate nekaj igre ter oba gola Nafte.

200; Vinko 60., Ivanič 63.

Avto Rajh Ljutomer: Fajfar, Bertalanič, Žinko, Piberčnik, Buzeti, Ciglarič, Munda, Slana, Kardinar (65./Podgorelec), Kocuvan, Panič; Trener: Boštjan Zemljič

Nafta 1903: Valentić, Karlovčec, Gerencsér, Zagorec, Hobór, Antonović, Doma (87./Vöröš), Ivanič M., Vinko (78./Ivanič L.), Bedo; Trener: Imre Nemeth