Ljutomer slavil nad zadnjeuvrščeno Čardo

Avto Rajh Ljutomer - Čarda Martjanci 4:1 (3:0)

Prlekija-on.net, četrtek, 1. maj 2014 ob 12:30
Avto Rajh Ljutomer - Čarda Martjanci

V 20. krogu 3. SNL - vzhod, je v sredo, 30. aprila, Avto Rajh Ljutomer gostil zadnjo ekipo z lestvice - Čardo iz Martjancev ter zmagal s 4:1.

Ljutomer je hitro vodil že z 2:0, ko je v 8. minuti iz enajstih metrov zadel Luka Ciglarič, v 11. minuti pa Niki Slana. V prvem polčasu si Čarda ni priigrala resnejših priložnosti, na domači strani pa so se kar vrstile in rezultat bi lahko bil še višji. V 40. minuti je Ciglarič z drugim golom povišal vodstvo domačih na 3:0.

Drugi polčas so bolje pričeli gostje in si priigrali nekaj lepih priložnosti za zadetek, a so bili nenatančni. Ljutomer je visoko zmago potrdil v 82. minuti, ko je za 4:0 zadel Primož Kristl, gostje pa so ob koncu le dosegli zadetek. V 89. minuti je zadel Simon Gjerek.