TOP-GUN osvojili evropski naslov tako v ženski kot v moški konkurenci

Prlekija-on.net, torek, 2. september 2014 ob 19:531
Prvenstvo v elektronskem pikadu

V Termah Olimia, v Podčetrtku, je od 27. do 31. avgusta, potekalo Evropsko prvenstvo v elektronskem pikadu. Na prvenstvu so iz Prlekije in Prekmurja nastopile ekipe DC AL CAPONE iz Kroga, FRIEND'S TEAM iz Svetega Jurija in ŠD STRELEC Grlava, ekipe TOP-GUN.

Na prvenstvu je nastopilo več kot 1000 igralcev iz cele Evrope, igralci TOP-GUN pa so osvojili oba naslova evropskih ekipnih prvakov, tako v ženski kot v moški konkurenci.

Dosegli so tudi veliko posameznih uspehov, tako da se odlični rezultati kar vrstijo iz leta v leto. S tem se tudi zelo dobro vidi delo, ki ga vlagajo v mlajše kategorije in pa pravilno načrtovanje treningov in priprav za velika tekmovanja.

Rezultati ekip TOP-GUN:
Ekipno Euro cap moški 501 MO
1. mesto in evropski prvaki TOP-GUN Šnajder:
nastopili so: Andrej Gorjak, Leon Mertük, Leopold Slanič, Drago Šnajder, Ludvik Kiraly, Ladislav Vöroš, Aleš Zadravec, Miha Topolnik, Sebastijan Antolin, Mirko Čeh, Kristjan Sladič in Primož Kolbl.

Za moško ekipo je to že peti naslov evropskih prvakov od leta 1999, ko so prvič bili na EP v Turčiji in osvojili 2. mesto.

Ekipno Euro cap ženske 501 MO
1. mesto  TOP-GUN, TELEING:
nastopile so: Nataša Krajnc, Monika Jerebic, Mojca Škafar, Simona Durič, Jasna Bezjak in Sabina Majcen

Za ženske je to prvi naslov Evropskih klubskih prvakinj, saj so do sedaj bile enkrat druge, tretje, četrte in dvakrat pete od leta 2007, ko so bile prvič na EP.

Posamezni rezultati: 66 dvojic
1. mesto: EP ženske dvojice: Monika Jerebic, TOP-GUN in Mojca Mužič – Bate
2. mesto: Branka Špec, Tatjana Slatnar, ŠD Amater Poljčane
3. mesto: Nataša Krajnc, TOP-GUN in Jasna Bezjak

Moške dvojice EP: 112 dvojic
1. mesto: Mojca Škafar, TOP-GUN in Mitja Habjan, Poljčane
7. mesto: Monika Jerebic, TOP-GUN in Zdravko Antunovič, Hrvaška