Judoisti uspešni v Novem mestu in Mariboru

Nastopili so na Pokalu Novega mesta ter na Iršičevem memorialu v Mariboru

Prlekija-on.net, sreda, 12. november 2014 ob 11:01
32. Iršičev memorial

Prleški judoisti TVD Partizana Ljutomer, so minuli konec tedna uspešno nastopili na Pokalu Novega mesta, ki je bil v soboto, 8. novembra ter na Iršičevem memorialu v Mariboru, ki je bil v nedeljo, 9. novembra.

Na uradnem turnirju v Novem mestu je tekmovalo skupaj 207 judoistov iz Slovenije. Rezultati prleških judoistov, ki so odlično nastopili v svoji starostni skupini U14:

TVD Partizan Ljutomer:
Ana Potočnik 2. mesto do 52 kg
Mitja Virag 2. mesto do 46 kg
Gašper Rudolf 3. mesto do 60 kg

ŠD Prleška judo šola:
Blaž Emeršič 2. mesto do 42 kg

Na tradicionalnem mednarodnem turnirju v Mariboru je tekmovalo 100 judoistov iz 19 klubov iz Slovenije, Srbije in Rusije. Prleški judoisti TVD Partizana Ljutomer so osvojili naslednja mesta: