Kramar zabil gol ob debiju

Denis Kramar igra kot posojen igralec za Perth Glory, kjer je zabil edini gol ob porazu svojega moštva

Prlekija-on.net, nedelja, 8. februar 2015 ob 11:37
Denis Kramar igra kot posojen igralec za Perth Glory

Denis Kramar, ki je prejšnji teden podpisal kratkoročno pogodbo z vodilno ekipo v prvi avstralski ligi (A-league), Perth Glory, je zaigral na sobotni tekmi proti ekipi Sydney FC. Kramar je v igro vstopil v drugem polčasu, v 47. minuti.

Ob prvem polčasu so domači izgubljali z 0:1, oboji pa so imeli po enega izključenega igralca. Na začetku drugega polčasa je nato v igro vstopil Kramar, domači pa so v 69. minuti zaostajali že z 0:2. Kmalu zatem so gostje ostali še brez drugega igralca, Kramar pa je kmalu za tem znižal rezultat na 1:2. A domači niso vnovčili prednosti igralca več, v 89. minuti so dobili še en gol za poraz z 1:3. Edini gol za domači Perth Glory je tako ob svojem debiju dosegel prav Kramar. Perth tudi po porazu ostaja vodilno moštvo lige.

Video vrhuncev tekme si lahko ogledate tukaj.

Pri avstralskem klubu imajo težave s poškodbami branilcev, tako da je Denis dobrodošla okrepitev na tem položaju, kjer sedaj igra kot posojeni igralec Getafeja.