V Veržeju padel prvak lige

Farmtech Veržej - Roltek Dob 1:0 (0:0)

Prlekija-on.net, nedelja, 29. marec 2015 ob 11:261
Farmtech Veržej - Roltek Dob

V 18. krogu 2. SNL v sezoni 2014/2015, je Farmtech Veržej v soboto, 28. marca, gostil lanskega prvaka lige Roltek Dob ter ga premagal z 1:0.

Prvi polčas je minil brez pravih priložnosti, ko se je igralo predvsem med obema kazenskima prostoroma. Drugi polčas pa se je pričel precej bolj živahno, ko so domači igralci narekovali ritem igre ter zgrešili nekaj lepih priložnosti. Edini gol na tekmi pa je padel v 59. minuti, ko je zadel Matej Vinkovič. Gostje so do konca tekme poiskušali izid izenačiti, a so bili nenatančni, tako da je zmaga ostala doma. V 86. minuti so gostje ostali tudi z igralcem manj, saj je zaradi drugega rumenega kartona bil izključen Albert Račić.

200; M. Vinkovič 59.

Farmtech Veržej: Andrejč, Domjan, Kavaš, Polajžer, Kek (89./Gliha), Kouter, Trstenjak (70./Lotrič), Vinkovič M., Vaš (79./Kušnik), Lukač, Vinkovič D.; trener: Zlatko Gabor

Roltek Dob: Vezirovič, Lukanc, Mohar, Češnjevar, Kukavica, Kunstelj, Račić, Mešanović (72./Vasilić), Krcić , Lunder (71./Repnik), Klopčič (60./Ciriković); trener: Primož Jelen

Ankaran-Hrvatini - Dravinja Kostroj 1:0 (0:0)
Krško - TKK Tolmin 4:0 (0:0)
Šenčur - Šmartno 1928 2:0 (0:0)
Aluminij - Triglav Kranj 5:1 (1:0)