Učenci OŠ Stročja vas državni prvaki v igri med dvema ognjema

Učenci OŠ Stročja vas so na finalni prireditvi med dvema ognjema, 21. maja, v Podčetrtku, osvojili naslov državnih prvakov. To je uspelo učencem 1. in 2 razredov ter 3. in 4. razredov, ki so se na finalno prireditev uvrstili z zmago na regionalni prireditvi v Mariboru, 9. aprila.

četrtek, 26. maj 2016 ob 12:57

Vinska reprezentanca Slovenije odhaja na Evropsko prvenstvo vinarjev

Od srede, 25. maja, do nedelje, 29. maja 2016, bo v nemškem Mainzu potekalo 4. Evropsko prvenstvo vinarjev v nogometu, Winzer Euro 2016. Ob Vinski reprezentanci Slovenije se bodo za naslov evropskega prvaka pomerile še reprezentance Nemčije, Italije, Avstrije, Švice in Madžarske.

sreda, 25. maj 2016 ob 12:12

V Ivanjkovcih je potekalo 14. mladinsko državno prvenstvo v pikadu

V soboto, 21. maja, je v Ivanjkovcih potekalo 14. državno prvenstvo v pikadu za mladince, kadete in pionirje v ekipnih in posameznih kategorijah. Državno prvenstvo je v sodelovanju s Pikado Zvezo Slovenije odlično organiziralo PK PINOCCHIO iz Ivanjkovec v večnamenski dvorani v Ivanjkovcih.

sreda, 25. maj 2016 ob 10:21

Zadnji pokalni turnir v modernih tekmovalnih plesih za breakdance in hip hop

21. in 22. maja je v Radovljici potekal zadnji Pokalni turnir v modernih tekmovalnih plesih za breakdance in hip hop. Iz Plesnega kluba Zeko se je tekmovanja udeležilo 28 plesalcev, ki so osvojili naslednja mesta:

torek, 24. maj 2016 ob 13:30

V Ljutomeru je potekalo državno lokostrelsko prvenstvo za osnovne in srednje šole

Lokostrelska sekcija Ljutomer je v sodelovanju z Gimnazijo Franca Miklošiča Ljutomer, Zavodom za šport Planica in Lokostrelsko zvezo Slovenije organizirala lokostrelsko državno prvenstvo za osnovne in srednje šole. Na državno prvenstvo se je po regijskih predtekmovanjih uvrstilo 217 tekmovalcev z 89 osnovnih in srednjih šol.

ponedeljek, 23. maj 2016 ob 20:31

Področno tekmovanje iz atletike v organizaciji OŠ Cvetka Golarja Ljutomer

V četrtek, 19. 5. 2016, je OŠ Cvetka Golarja Ljutomer izvedla področno tekmovanje iz atletike za osnovne šole s prilagojenim programom iz območja Pomurja.

ponedeljek, 23. maj 2016 ob 13:54

V Ljutomeru se bodo humanitarnem teku »10 krogov za 10 nasmehov« pridružili tudi člani Lions klubov Pomurja

Lionsi Pomurja se bodo teku, ki bo v Ljutomeru potekal v sredo, 25.5.2016 med 16.00 in 20.00 uro, pridružili ob 17. uri, na atletskem stadionu v športnem centru. Vabijo vas, da se jim pridružite tudi vi.

nedelja, 22. maj 2016 ob 14:11

36. Maraton treh src z rekordno udeležbo, a brez rekordnega časa

36. Maraton treh src v Radencih, je v soboto, 21. maja, postregel z rekordno udeležbo tekačev, v pretoplem vremenu pa se želja po rekordnem času ni mogla uresničiti. Zmagal je Kenijec Samson Mungai Kagia s časom 2:26:27, rekord Maratona treh src, ki je star že 12 let, pa ostaja 2:15:26.

nedelja, 22. maj 2016 ob 00:00

Ljutomer še drugič v tej sezoni premagal prvake Beltince

V 25. krogu 3. SNL - vzhod, sta se v soboto, 21. maja, v Beltincih pomerila domači ND Lušt Beltinci, ki so že tri kroge pred koncem postali prvaki lige, ter Avto Rajh Ljutomer. Ljutomer je še drugič v tej sezoni premagal Beltince, po zmagi v Ljutomeru, ko je jeseni bilo 2:0, so tokrat slavili z 2:3.

sobota, 21. maj 2016 ob 19:12

Zapore cest v Pomurju ob 36. Maratonu treh src

V soboto, 21. maja, bodo v času Maratona treh src nekatere ceste v Pomurju na področju Radencev, Gornje Radgone, Cankove, Skakovcev, Krajne in Gederovcev namenjene tekačicam in tekačem. Zapore cest bodo trajale od jutra do popoldneva v soboto, 21. maja 2016, natančneje:

petek, 20. maj 2016 ob 09:54