Starejše deklice B ŽRK Millennium premagale Tržič

V 3. krogu tekmovanja v 1. Slovenski rokometni ligi za starejše deklice B, so igralke ŽRK Millennium iz Sv. Jurija ob Ščavnici v soboto, 7. 11. 2015, v domači dvorani v Radencih gostile ekipo iz Tržiča. Gledalci so lahko spremljali dokaj izenačeno in borbeno tekmo, v kateri sta obe ekipi pokazali obilo kvalitete predvsem v obrambi.

torek, 10. november 2015 ob 21:33

Plesalci Plesnega kluba Zeko osvojili štiri prva mesta

Minuli vikend je v Dobrovi pri Ljubljani potekal 1. Pokalni turnir za sezono 2015/16. Plesalci vseh starostnih kategorij so se pomerili v Modernih tekmovalnih plesih. Iz Plesnega kluba Zeko se je tekmovanja udeležilo 29 plesalcev. Osvojili so štiri prva mesta.

torek, 10. november 2015 ob 13:12

Sosedski derbi tokrat pripadel Središču

V sobtoto, 7. novembra, sta se v Športnem parku Trate v Središču ob Dravi, v 11. krogu Superlige MNZ Ptuj, v sosedskem derbiju pomerila Središče in Ormož Carrera Optyl. V prvi letošnji medsebojni tekmi so septembra slavili Ormožani, tokrat so bili boljši Središčani. Zmagali so z 2:1.

torek, 10. november 2015 ob 09:57

Radenčani doma izgubili proti Korošcem

VVeliki športni dvorani v Radencih je v soboto, 7. novembra zvečer,bila odigrana tekma 3. kroga 3. državne odbojkarske lige za moške -vzhod, ko sta se pomerili ekipi OK Radenci in OK Svolley Vuzenica.Tekmo je sodila sodniška trojka v sestavi: prvi sodnik JernejKoštric (Beltinci), drugi sodnik TomiŠpindler (Ljutomer) in pri zapisniku AnjaZamuda (Radenci).

ponedeljek, 9. november 2015 ob 20:08

Rokometaši Pomurja doma premagali Radovljico

V 5. krogu so rokometaši Pomurja premagali mlado ekipo Radovljice z rezultatom 32:26 (13:12). Obe ekipi sta tekmo začeli nekoliko nervozno. Prvi zadetek je padel šele v 4. minuti. Vse je kazalo, da bodo domači rokometaši Pomurja brez večjih težav premagali mlade Gorenjce. V 6. minuti so namreč vodili s 3:1. Rokometaši Radovljice se niso dali in v 17. minuti izenačili na 7, ter po minuti odmora domačega trenerja Potočnjaka tudi povedli s 7:8. v 21. minuti so gostje vodili že za 2 (8: ...

ponedeljek, 9. november 2015 ob 13:22

Veržej doma ponovno ostal praznih rok

V soboto, 7. novembra, sta se v Veržeju v 14. krogu 2. SNL, pomerila domači Farmtech Veržej in Roltek Dob, ki je slavil z 2:0. Veržej je v tej sezoni v sedmih domačih tekmah dosegel le eno zmago.

ponedeljek, 9. november 2015 ob 10:19

Ljutomer Beltinčanom zadal prvi poraz v sezoni

V 12. krogu 3. SNL - vzhod, sta se v Ljutomeru pomerila domačin Avto Rajh Ljutomer in vodilna, še letos neporažena ekipa ND Lušt Beltinci. Ljutomer je na koncu slavil z 2:0 in s tem Beltinčanom zadal sploh prvi poraz po 11 zmagah v letošnji sezoni.

sobota, 7. november 2015 ob 16:33

Slovenci v Ljutomeru Madžarom zabili pet golov in zmagali

V torek, 3. novembra, se je slovenska futsal U21 reprezentanca, v Ljutomeru na prijateljski tekmi pomerila z Madžarsko ter jo premagala s 5:1. Reprezentanca je gostovala v Ljutomeru, kjer deluje klub Meteorplast, ki nameni precej pozornosti mladim selekcijam, tekmo pa je v športni dvorani ŠIC spremljalo okoli 300 gledalcev.

torek, 3. november 2015 ob 22:25

Veržej z novo zmago v gosteh na tretje mesto

Farmtech Veržej je na drugem zaporednem gostovanju še drugič zmagal in potrdil, da je letos najboljša ekipa v gosteh, saj so dosegli 14 od svojih 20 točk na gostovanjih. Tokrat so v 13. krogu 2. SNL, v soboto, 30. oktobra, premagali Zarico Kranj in se tako maščevali za avgustovski poraz, ko so drugič zapored izgubili doma z enakim rezultatom.

nedelja, 1. november 2015 ob 09:39