Trdnjava Hardek ostaja neporažena

Po 5. krogu prve slovenske rokometne lige ostajajo Vinarji na domačem igrišču še vedno neporaženi. Tokrat so gostili ekipo iz Kopra, ki je še pred dvema letoma bila na ligaškem dnu, letos pa očitno tako kot Jeruzalemčani, meša štrene v prvi ligi.

nedelja, 4. oktober 2015 ob 00:23

KŠ Sani s polno paro tudi na Ptujskem

Košarkarski klub Ptuj bo odslej deloval pod okriljem Košarkarske šole Sani Bečirović. Z novim šolskim letom se tako na Ptuju začenjajo treningi na 11 lokacijah. Vsi skupaj so enotni: potrebno je stopiti skupaj in čim več otrok privabiti stran od računalnikov k žogi. Naj žoga postane droga.

ponedeljek, 28. september 2015 ob 16:382

Mednarodni odbojkarski turnir Avto Rajh Open osvojila ekipa OK Maribor

V petek, 25. in soboto, 26. septembra, je na osnovni šoli I. v Murski Soboti potekal mednarodni odbojkarski turnir Avto Rajh Open na katerem sta nastopali dve ekipi iz Slovenije: domačin Panvita Pomgrad, OK Maribor in dve ekipi iz Hrvaške: HAOK Mladost Zagreb in OK Međimurje Centromental.

nedelja, 27. september 2015 ob 09:53

Lep uspeh karateistov KK Radenci v Luciji

V Luciji je potekala druga državna pokalna tekma v karateju, na kateri so bili karateisti KK Radenci kar 5 krat na zmagovalnih stopničkah. Med 318 sodelujočimi tekmovalci iz 42 slovenskih klubov, so varovanci trenerja Branka Krambergerja osvojili eno prvo mesto - Sebastijan Černela v konkurenci mlajših kadetov do 40 kg, tretja mesta pa so v svojih kategorijah osvojili Nejc Skotnik, Sani Skotnik, Matevž Jurinec in Eva Jurinec.

nedelja, 27. september 2015 ob 09:22

Veržej do prve domače zmage v tej sezoni

V 8. krogu 2. SNL, je v soboto, 26. septembra, Farmtech Veržej doma gostil Ankaran ter dosegel prvo domačo zmago v tej sezoni, ko so visoko, s 3:0 premagali Primorce.

sobota, 26. september 2015 ob 19:59

Ljutomer do točke v zadnjih minutah

V soboto, 26. septembra, se je Avto Rajh Ljutomer v 6. krogu 3. SNL - vzhod sezone 2015/2016, pomeril z ekipo ŠNK Bakovci. Tekma se je končala z neodločenim izidom 1:1.

sobota, 26. september 2015 ob 19:00

Poraz Slovenije proti Romunom v četrtfinalu

Štirikratni evropski prvaki Romuni so bili premočni tudi za Slovence in četrtfinalno tekmo dobili s 4:1. Že v 5. minuti srečanja so povedli z 1:0, a jim je kmalu po odlično izvedenem prostem strelu odgovoril Marko Karnet in zatresel romunsko mrežo za 1:1. V drugem polčasu so Romuni pritisnili in tudi po napakah Slovenije zadeli še trikrat za končni rezultat 4:1. Slovenija je tako peta najmočnejša evropska država v malem nogometu, kar je dober rezultat.

sobota, 26. september 2015 ob 12:43

Slovenija z zmago v zadnji minuti napredovala v četrtfinale

Slovenci so v tekmi osmine finala v zadnji minuti premagali Slovake z 2:1 in si tako zagotovili napredovanje v četrtfinale. Andrej Rebernik je z leve strani s strelom izven kazenskega prostora premagal slovaškega vratarja in poskrbel za slavje Slovenije.

petek, 25. september 2015 ob 18:46

Ljutomer s Tromejnikom, Veržej z zmagovalcem Beltinci - Slatina

Na sedežu MNZ Murska Sobota so opravlili žreb 3. kroga članskega pokala MNZ Murska Sobota. Žreb je določil, da se bo Avto Rajh Ljutomer pomeril z NK Tromejnik G-Sukič, Farmtech Veržej pa z zmagovalcem zaostale tekme 2. kroga med ND Lušt Beltinci in NK Slatina. Ta tekma bo odigrana 7. oktobra.

petek, 25. september 2015 ob 15:21

Po zmagi nad Italijo, Slovenija napreduje v osmino finala

Slovenci so na petkovem preostanku tekme ugnali še reprezentanco Italije. Prvi polčas so igrali že v sredo, vendar je bila tekma prekinjena zaradi močnega naliva, rezultat po koncu prvega polčasa je bil 0:0, vratar Nejc Komidar pa je imel še to tekmo prepoved igranja.

petek, 25. september 2015 ob 12:01