Po zmagi nad Italijo, Slovenija napreduje v osmino finala

Slovenci so na petkovem preostanku tekme ugnali še reprezentanco Italije. Prvi polčas so igrali že v sredo, vendar je bila tekma prekinjena zaradi močnega naliva, rezultat po koncu prvega polčasa je bil 0:0, vratar Nejc Komidar pa je imel še to tekmo prepoved igranja.

petek, 25. september 2015 ob 12:01

Slovenci dokazali, da znajo igrati in s 5:2 premagali Moldavce

S 5:2 so v četrtek slovenski malonogometni reprezentanti premagali Moldavce. Najprej je v 4. minuti zadel Darko Zorko, ki si je nato lažje poškodoval roko, a je čez nekaj minut ponovno lahko zaigral. Novinec Marko Karnet iz vrst KMN Videm je zadel kar dvakrat, prvič v 24. minuti, drugič v 33. minuti. Med strelce se je v 37. minuti vpisal tudi Jure Kandare, ki je že tretjič na evropskem prvenstvu v malem nogometu, z zadetkom pa se je v 36. minuti dokazal tudi novinec Matej Rogač. Za Moldavce ...

četrtek, 24. september 2015 ob 22:30

Bogdan Benko osvojil prvenstvo AAT/UIM 2015

V soboto in nedeljo so na Hrvaškem, na otoku Viru, potekale finalne dirke prvenstva AAT/UIM 2015. V odprti kategoriji Runabout GP je Bogdan Benko zasedel 2. mesto, prav tako tudi v kategoriji Runabout Stock.

četrtek, 24. september 2015 ob 13:03

Ob 18. uri z Moldavijo, v petek ob 8.30 uri drugi polčas z Italijo

Druga tekma na evropskem prvenstvu miniEURO 2015 za Slovenijo, ki se je pomerila proti Italiji, je bila zaradi močnega naliva prekinjena. Malonogometaši so odigrali samo prvi polčas.

četrtek, 24. september 2015 ob 10:27

Magi balkanski prvak v teku na 100 metrov z ovirami

Na atletsko nogometnem stadionu Iraklisa v Solunu v Grčiji je bilo končano tridnevno 25. Balkansko prvenstvo v atletiki za veterane. Na njem je nastopilo 849 atletov iz 12 držav balkanske atletske federacije. Slovenijo je zastopalo 31 atletov in 7 atletinj. Tekmovanje je potekalo v vseh atletskih disciplinah, tudi v pol maratonu, v starostnih kategorijah po pet let od 35 do 95 let.

sreda, 23. september 2015 ob 10:17

Madžari so bili pretrd oreh, Slovenija zna igrati bolje

Na torkovi prvi tekmi za Slovenijo na evropskem prvenstvu miniEURO 2015 je s 3:0 slavila Madžarska, ki je bila za slovenske reprezentante pretrd oreh. Že v 4. minuti je Slovenija dobila nesrečen zadetek po tem, ko je eden izmed madžarskih igralcev igral z roko, sodnik pa prekrška ni videl in ni ustavil igre.

sreda, 23. september 2015 ob 08:17

Veržej z zmago iz Tolmina

Farmtech Veržej se je v 7. krogu 2. SNL, v soboto, 19. septembra, v gosteh pomeril z zadnjeuvrščeno ekipo TKK Tolmin ter zmagal z 2:1.

nedelja, 20. september 2015 ob 09:202

Malonogometna reprezentanca odhaja na miniEURO 2015

Za slovenske rekreativne malonogometne reprezentante, ki so aktualni evropski podprvaki, je v četrtek v Vidoncih v Prekmurju potekal zadnji trening pred evropskim prvenstvom miniEURO 2015, na katerega potujejo že v nedeljo. Reprezentanti so pod organizacijo Športnega društva Vidonci odigrali prijateljsko tekmo z ekipo Muraši ter spregovorili nekaj besed o prihajajočem prvenstvu in vzdušju v ekipi. Trener Branko Kerčmar je o igri njegovih varovancev na miniEURU 2015 povedal: »Fantje ...

sobota, 19. september 2015 ob 08:18

Veržej izpadel iz Pokala Slovenije

V sredo, 16. septembra, je v Veržeju bil odigran 2. krog Pokala Slovenije 2015/2016, kjer sta se pomerila domači Farmtech Veržej in Zavrč. Veržej je s porazom zaključil tekmovanje, Zavrč je bil boljši s 4:0.

četrtek, 17. september 2015 ob 08:32