Aleš Pokrivač in Rene Barber zmagala v Velenju

Na letošnjem prvem večjem mednarodnem karate turnirju v Sloveniji - 10. pokal Nestla Žaganka, ki je potekal v soboto, 14. februarja, v Velenju, je sodelovalo 360 tekmovalcev iz 6 držav.

ponedeljek, 16. februar 2015 ob 13:45

Odbojkarji OK Radenci zmagujejo

Odbojkarji Odbojkarskega kluba Radenci so v sredo, 11. februarja, gostovali na turnirju Odbojkarskega kluba GOKOP Fram v Framu ter z istoimenskim klubom v prijateljskem obračunu slavili z rezultatom 3 : 2. Tako so se »maščevali« za poraz z istoimenskim klubom (1 : 3) na prvenstveni tekmi, ki je bila 24. januarja v Radencih.

ponedeljek, 16. februar 2015 ob 08:26

Tone Ficko prejemnik Bloudkove plakete

V sredo, 11. februarja, so v Cankarjevem domu podelili najvišja priznanja na področju športa, Bloudkova priznanja za leto 2014. Letošnja podelitev je bila še posebej slavnostna, saj so hkrati obeležili jubilejno, petdeseto podelitev, ki se je je udeležila tudi ministrica za izobraževanje, znanost in šport, dr. Stanislava Setnikar Cankar.

četrtek, 12. februar 2015 ob 11:49

Rokometaši Arcont Radgone dobro začeli drugi del prvenstva

S tekmami 11. kroga se je začel spomladanski del prvenstva v 2. SRL. Ekipa Arcont Radgone, ki je jeseni zasedla predzadnje (9.) mesto na lestvici, je gostila Radovljico in se ji z visoko zmago oddolžila za poraz (21:29) v prvem delu tekmovanja. Radgončani so že v prvem polčasu rešili vse dvome o zmagovalcu, saj so z zavzeto igro v obrambi gostom z Gorenjske omogočili vsega šest zadetkov. Razigrani so bili tudi v napadu, kjer so fantje zadevali iz vseh mogočih položajev. V drugem polčasu ...

ponedeljek, 9. februar 2015 ob 09:52

Plesalci Plesnega kluba Zeko osvojili tri prva mesta

7. in 8. februarja je v Brežicah potekal 3. pokalni turnir v Modernih tekmovalnih plesih, tokrat za discipline breakdance, hip hop, electricboogie in step. Plesalci Plesnega kluba Zeko so se tekmovanja udeležili z desetimi plesalci, ki so tekmovali v kategoriji hip hop in breakdance.

nedelja, 8. februar 2015 ob 20:23

Kramar zabil gol ob debiju

Denis Kramar, ki je prejšnji teden podpisal kratkoročno pogodbo z vodilno ekipo v prvi avstralski ligi (A-league), Perth Glory, je zaigral na sobotni tekmi proti ekipi Sydney FC. Kramar je v igro vstopil v drugem polčasu, v 47. minuti.

nedelja, 8. februar 2015 ob 11:37

Na ljutomerskem drsališču odigrali turnir trojk v mini hokeju

Športna zveza in ŠIM Ljutomer sta v sredo, 4. februarja, na drsališču na Glavnem trgu v Ljutomeru, organizirala turnir trojk v mini hokeju. Zanimive hokejske tekme, ki so potekale v okviru prireditev Lotmerk na ledu, si je prišlo ogledat tudi precej gledalcev. Žal so zadnji dan sodelovanje odpovedale tri ekipe, tako da je na hokejskem večeru sodelovalo osem ekip, od tega tri v kategoriji do 15 let in pet v kategoriji nad 15 let.

četrtek, 5. februar 2015 ob 10:04

Denis Kramar kot posojen igralec za Perth Glory

Ljutomerčan Denis Kramar je podpisal kratkoročno pogodbo z avstralskim klubom Perth Glory, ki zaseda prvo mesto na lestvici prve avstralske A-lige (A-league). Pri avstralskem klubu imajo težave s poškodbami branilcev, tako da je Denis dobrodošla okrepitev na tem položaju.

sreda, 4. februar 2015 ob 11:13

Avtoservis Skuhala zmagovalci devete sezone zimske lige malega nogometa

V športni dvorani ŠIC Ljutomer, je v soboto, 31. januarja, bil odigran finalni del devete sezone zimske lige malega nogometa Športne zveze Ljutomer za člane. V finalnem delu so nastopile najboljše tri ekipe rednega dela iz vsake skupine in sicer Zvone team Športni park Gabernik, Žaga bar Ključarovci, Manar GT, Avtoservis Skuhala, KMN Meteorplast in PŠK.

torek, 3. februar 2015 ob 22:19