Osmič medgeneracijski pohod v Radencih

Ob letošnjem Svetovnem dnevu turizma, ki poteka pod geslom »Turizem in voda – varovanje naše skupne prihodnosti« je bil v Radencih 27. septembra popoldne organiziran tradicionalni medgeneracijski pohod, tokrat že osmič.

sobota, 28. september 2013 ob 10:54

Vrhunski športniki in športnice obiskali Prlekijo

Uprava za obrambo Maribor je v sodelovanju s Športno enoto Slovenske vojske v četrtek, 26. septembra, ob 9. uri v športni dvorani Ljutomer ŠIC organizirala obisk vrhunskih športnic in športnikov, zaposlenih v tej enoti, v Prlekiji. V Prlekijo je prišlo 26 vrhunskih športnikov in trenerjev.

petek, 27. september 2013 ob 09:27

Judoisti TVD Partizan Ljutomer nastopili na Pokalu Oplotnice

V soboto, 21. septembra, je v Oplotnici potekal uradni turnir Judo zveze Slovenije za slovenski pokal za starostno skupino U-14. Na njem je sodelovalo 110 tekmovalcev iz Hrvaške in Slovenije.

nedelja, 22. september 2013 ob 23:19

Srečanje ribičev iz treh sosednjih dežel na Moti

Zveza ribiških družin Pomurja kot nosilec, in Ribiška družina Ljutomer kot organizator, sta v soboto, 21. septembra, pripravila srečanje ribičev iz treh sosednjih držav, ki jih združuje reka Mura in podpis listine o medsebojnem sodelovanju pod sloganom "Mura nas povezuje".

nedelja, 22. september 2013 ob 18:081

Lokostrelci osvojili tri medalje na državnem prvenstvu

Ljutomerski lokostrelci so na državnem prvenstvu FITA 900 krogov, ki je bilo v Šenčurju 15. septembra, osvojili tri medalje. Matija Režonja je postal državni prvak v kategoriji dečki s sestavljenim lokom, Iva Ivanič si je pristreljala srebrno medaljo v kategoriji deklice z olimpijskim lokom, Marjan Kokol pa je osvojil bronasto medaljo v kategoriji veterani s sestavljenim lokom.

petek, 20. september 2013 ob 10:461

Plesalci Plesne šole Urška Pomurje postali svetovni prvaki

V Bochumu v Nemčiji je od 12. do 15. septembra potekalo svetovno prvenstvo v disco dance-u. Plesalo je preko 2500 plesalcev iz 20 držav. Tekmovanja so se udeležili tudi plesalci, tekmovalci Plesne šole Urška Pomurje,  skupaj s svojo trenerko Nino Fras in dokazali, da so v svetovnem vrhu.

sreda, 18. september 2013 ob 08:34

Ekipa Top Gun osvojila naslov evropskega ekipnega prvaka v elektronskem pikadu

Od 9. do 15. septembra, se je v Wisli na Poljskem, odvijalo Evropsko prvenstvo v elektronskem pikadu v posameznih, klubskih in reprezentančnih kategorijah.

ponedeljek, 16. september 2013 ob 23:58

V Trnju potekalo mednarodno tekmovanje terenskih vozil

Društvo ARO iz Trnja pri Črenšovcih, ki ga vodi predsednik Jože Sarjaš je v soboto, 7. septembra, na urejenem poligonu za tekmovanje terenskih vozil, pri čemer so nekatera že predelana samo za tovrstna tekmovanja, spet druga pa se uporabljajo v prometu, pripravilo 17. mednarodno tekmovanje terenskih vozil OFF ROAD.

ponedeljek, 9. september 2013 ob 16:48

Zdravko Mauko-Magi petkrat zmagovalec

V Zagrebu, na atletskem stadionu Mladosti se je končalo 23. balkansko prvenstvo v atletiki za veterane. Tekmovalo je 732 atletov iz 13 držav, med njimi 117 slovenskih atletov. Zdravko Mauko-Magi iz Melov, član Športnega društva Radenci, je osvojil štiri zlate medalje posamezno in eno zlato v štafeti.

ponedeljek, 9. september 2013 ob 10:06