Zvončica nedelja, 14. september 2008 ob 00:45

Ka pa ven....v vekih mestih tržnice cenijo...pa Francija (to senzej nazodjo špijonerala) ma v vsakšen malo vekšen mesti plac za odovaje s kmetov...ve sen zodjič v Lotmerki na trgi tüdi vidla ka odovlejo polek inkubatora na tistih štandih lesenih...no, te je bija samo med....

MHA ponedeljek, 15. september 2008 ob 10:34

V Lublani pa f Soboti na tržnici dosta lüdi tan kipüvle. Lotmerk pa je premali ka bi meja tržnico, pa lidje so se že tak navadili ka fse vzemejo v enen štacüni. Edino či bi na tržnici meli nekše ugodne cene, te bi narod ziher kipüva na tržnici, pa še zna bi ka je pridelek iz SLO, pa še na lotmeršken ploci bi blo več lüdi Pisk

Zvončica torek, 16. september 2008 ob 00:50

Hja, tak je to .....ka še momo vsi kakše sorodnike na kmetih pa vrte, te pa si nabaviš kej....samo kakši domoči sir pa vrhje bi bilo fejn tak küpiti (še krave so ne več to kaj so negda bile)Kafe

Nela torek, 16. september 2008 ob 01:19

Tu na Dunaji tote trznice tudi propodajo, pa so prozne. Sodja pa zelenjave je puno, samo lidi nega. Vsi rejsi v trgovinah kipuvlemo. Jaz tudi gren v trgovino, ker je ceneje. Trznice v Lotmerki pa se spotin, keko vsega je blo. Nekda smo tan kipuvali.

Jernej ponedeljek, 29. december 2008 ob 22:51

...ta "naprednost" je dosta dobrega unicila!

Zato pa vij ka ste stari iskuseni Prleki, napisite gor kak je vse negda nacik blao kak gnes den...rocna dela ka si trgovini nej mogo küpiti. Trznice, koline, bratva...

Tüdi koline idejo nazaj.
Mladina smo se razvadili vse si küpimo trgovini.
Tej svetke je mi eden Prlek pravo gnes den lidje zivijo nej duma nego trgovinaj HmNa zadnje urejal: Jernej, dne: ponedeljek, 29. december 2008 ob 21:52

Legionar sobota, 3. januar 2009 ob 23:16

Jernej je napisal/a:

Tej svetke je mi eden Prlek pravo gnes den lidje zivijo nej duma nego trgovinaj Hm<br><br>Na zadnje urejal: Jernej, dne: ponedeljek, 29. december 2008 ob 21:52


to pa se strinjan s toboj, pa še zlo žalostno je to!



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.