Zvončica nedelja, 13. april 2008 ob 02:26

Toti tjeden sen zvedla ka ma v Lotmerki edino KSP primat nad pogrebnimi storitvami....če češ kero drÜgo pogrebno firmo iz bližine Lotmerka te odslovijo zato ka jin naša KSP v primeri ka bi to opravili nebi več dostovlala trÜg ipd. Dol tak ka si prisiljeni ka maš samo jih pa niti slučejno koga ki bi bija bojši pa mogoče falejši....kak je te zej s totin omogočajon konkurence ????? Tak me malo vse sküper spomija na mafijo v neapli ke je prek mela smeti.....pa ka se je na konci zgodilo.....

Nela nedelja, 13. april 2008 ob 02:42

A tak je te zej, ka si mores mus KSP-jevce zeti. To pa je drek. Slabo Keko jaz ven, so jin drugi fest konkurenco delali, ker so bli bojsi, cenejsi, prijaznejsi, pa seveda trezni. Mi smo si loni zeli ovega z Krizovec, zej se ne spotin kak se pise, pa smo bili fest zadovoljni, za vse se je pobrigo, pa se bijo je dosta cenejsi kak Lotmerski KSP, pa seveda prijaznejsi. Pa ka se to povem, drugi den ko smo sli na grob, so bli venci tak grdo nametani, eden pa se celo bija na sosednjen grobi, no pa se druge nevsecnosti so ble ali nema veze. Taka toti nasi so res ne za nic. Klejen

MILAN nedelja, 13. april 2008 ob 08:26

Kul seved aje to tak.Dpič se lidje ne začnejo anštendik buniti dotečas je fse tak ak če KSP.Ven pa so pri toten deli v igri velki penezi,uni pa trdijo ka mojo strašnega dela z brütifon pa zavolo toga morejo meti koncesijo. Hjooj Svetniki so sprejeli tašni odlok pa pač na žalost zaednuk tak je.Mislin ap ka če si vzemeš kerega drügega nemrejo uni rečti ka ga neš zakopa v Lotmerki.Hjooj

Jernej nedelja, 13. april 2008 ob 11:51

Kere Firme so monopolne morejo po zakoni EU-ja kazen placati.
EU zahteva ka nesmi biti monopol bilo kaksni stroki.
Recimo Firma WIEN-Bestattung =(DUNAJ-POGRBNE STORITVE)
bode se zaradi EU-ja razbila.

Tej Lotmerski pogrebniki so opasni san jih zivo vido pa san si mislo tak so negda Texasi kaobojce zakopali.

Ka scen povedati ka obnasanja nemajo!
..ci na drügi den po pogrebi ides Lotmerki na grob..
Te eni Lotmerski pogrebniki vüpajo pijani pitati
CITAT: "....no haa te ste ga pa resan radi meli?
..pa to smehom in pijanosti" Heoa

Pepek z brega nedelja, 13. april 2008 ob 12:57

Zato pa sen jas nača, kame morejo sküriti, pepel pa po Prlekiji med goricami rastrositi, tak ka nede niše meja posla z menoj.

Nela nedelja, 13. april 2008 ob 13:02

Pepek tepa bo dobro vino.

MILAN nedelja, 13. april 2008 ob 13:46

Plesalec
ja pa žense do se hodile po terasagh jokat za Pepekon

Pepek z brega nedelja, 13. april 2008 ob 14:57

Bojše ka hojo poterasah - tan je več placa kak na brütifi in se nedo bile za bojši plac.

MHA nedelja, 13. april 2008 ob 16:22

Hehehe eni mote resen domišlijo Haha

Pepek z brega nedelja, 13. april 2008 ob 21:25

To je ne nikša domišlija.

Kej sen napisa okoli trošeja pepela po Prlekiji je čista risnica.

MHA nedelja, 13. april 2008 ob 22:44

Či se resen do, ka te lehko drügje raztorijo namesto pod Jüršofko MislecNiman pojma

Pepek z brega nedelja, 13. april 2008 ob 23:31

Resen.

Rastrositi me morejo med prleškimi goricami - amen

Kej pa je f ten slabega, ka nebi moglo biti resen?

Zvončica ponedeljek, 14. april 2008 ob 00:21

Keko pa bi te KSPji mogli tvoji potomci pločati za takši ekstravuršt pogreb? Ka pa veš lehko mojo tÜdi tovrstne pogrebe v calungi......Ka pa se pogrebcov tiče pa...na grob vence tak zmečejo kak da bi gnoj vkuper metali, brez kakšegakoli filinga. Pa nasplošno je brutif v joko kilaven stanji, zgledne zamukjeno...na vsakši vesi mojo lepšega.
Pa še to mi je ne jasno- zakej KSP zahtevle ka če si vzemeš novi grob more toti obvezno biti dvojni? Gnesden pri žarah bi moglo iti vse na mejšo....toti pa samo veselo kaserajo....pa kamnoseki glihtakNo ja Haa

MHA ponedeljek, 14. april 2008 ob 10:33

Pepek z brega je napisal/a:
Resen.

Rastrositi me morejo med prleškimi goricami - amen

Kej pa je f ten slabega, ka nebi moglo biti resen?



Ja ne ven, sen misla ka je to san v filmi možno. Zej ki si toto idejo odprja, KSP-jefci nedo več meli dela Haha

Dejan torek, 22. april 2008 ob 15:44

Ve pa te venda lehko gi šte raztorijo al pa si domoči domu odnesejo žaro.

Či nüca keri kontakt, ka de kej pita Hihihi

Zvončica petek, 25. april 2008 ob 00:29

Eh, s ten še malo mislin počakatiBeba

Zvončica sobota, 10. maj 2008 ob 01:21

Tak zej pa nede več KSP big bos na brütifi...ka de nekši Bratuša iz Križevec. So ga že pret zebrali na razpisi pa se je KSP pritožja te pa se je vse zavleklo. Tožbo pa so zgübili...prav je tak.Vsega pa resen nemrejo meti.

Nela sobota, 10. maj 2008 ob 11:32

To sem jaz tudi cula ja, pa prav je tak.Jaaa Toti tu so ne meli niksnega respekta do mrtvih pa ne do zalujocih.

Zvončica torek, 20. maj 2008 ob 01:07

Kak zgleja je že novi virt na brütifi....da so gori nove konte za zalevaje (ne več ove od mehčalca), pa še polek pip je stojalo za en celi küp krampecov (včistark novih)....lepo. Venda jih nedo lidje krali...Nasmeh

MILAN torek, 20. maj 2008 ob 08:12

Ploskač
toti krampeki bi mogli biti na gumico ka bi nazej skočili
sigurno pa jih za tjeden dni nede več.
Resen so se nekej tožili pa je te zej dobja Bratuša
hvala bogi če bode bojše.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.