MHA torek, 20. maj 2008 ob 18:34

Tisti krampeki do slej ko prej sfalili. Ninđa Nej še san vežico zej zrihtajo...

Zvončica ponedeljek, 26. maj 2008 ob 01:31

Komunalci kak zgleja novemi virti naznic zadevlejo.....kontejner je eden meje, ostali pa vsi krcato puni.....krampeci so preživeli 14 dni pa os bržčas še vsi na hokli.

MHA ponedeljek, 26. maj 2008 ob 16:19

Kontejneri pa so resen puni ja Hjooj Kamero si vidla gor na drevo prišrejfano? Mislec

Zvončica torek, 27. maj 2008 ob 01:09

Ne ga biksati....če te momo v Lotmerki bigbrodera na brütifi ali kak?? Na keri drevi si te toto kamero vidja?(približna lokacija bor)ka bon se te tan okolik lepo držola....Heoa

Pepek z brega torek, 27. maj 2008 ob 09:48

To je zavolo toga tan zmonterano, ka si nebi keri, zavolo visokih stroškof pokopa, zmisla, pa pokojnika v lostni režiji na črno zakopa.

MHA torek, 27. maj 2008 ob 16:05

Kamera je tan polek, kak je kontejner pri parkplaci, ki ponavodi lidje pripelajo od jogijof (zej je po eden) gum, cot, šporhetof,... pa vržejo v tisti kontejner.

Zvončica sreda, 28. maj 2008 ob 00:17

AHA. Zej te ven. Samo ne ven ka jin te tota kamera pomoga ka jin itak nič nemrejo totin ke vozijo vsega vraga to...

Nela sreda, 28. maj 2008 ob 00:26

Mogoce bi s ten samo radi lidi prestrasili, ka bi te meje smeti to vozili.

Nela ponedeljek, 9. junij 2008 ob 16:24

To je tota kamera zej.....taka se lepo drzte ko te mimo sli. Hihihi

Nela ponedeljek, 9. junij 2008 ob 16:26

Pa se opozorilo coj...

MHA ponedeljek, 9. junij 2008 ob 22:42

Pret glih mi je eden prava ka so enega "onesnaževalca" kamere že dobile. Pred krotkin se je na brütifi pri kontejneri pojava jogi, kamera pa ga je lepo posnela in zej so ga tak dobili. Figo

Nela torek, 10. junij 2008 ob 00:44

MHA je napisal/a:
Pret glih mi je eden prava ka so enega "onesnaževalca" kamere že dobile. Pred krotkin se je na brütifi pri kontejneri pojava jogi, kamera pa ga je lepo posnela in zej so ga tak dobili. Figo


Pa prav je tak Heoa vepa so lidje vsega boga to privlekli. A-A

Zvončica torek, 10. junij 2008 ob 01:52

Ke te jaz ven....gda sen toto kamero malo bol resno poglednola sen se pitala iz česa se napaja ka lehko dela....nekši kabl je po smreki doj, samo ka bi elektriko od vežic napelovali je ne bilo viditi ne pret pa ne zej...meni se le vidi ka je to bole "plašilka"Tut tut

Dejan torek, 10. junij 2008 ob 01:54

Te pa nejbojše ka probaš kakši jogi al pa stori pralni stroj tan odložiti pa mo takoj vidli, če je to samo za hec ali je kej na ten Hehe

MHA torek, 10. junij 2008 ob 16:26

Ja, nejbojše ka probaš postaviti kakši jogi pa boš te vidla, či do ti za por dni na vrota što potrka Hihihi

Nela torek, 10. junij 2008 ob 16:53

Ja sej ce toto kamero malo od blize poglednes, te cmiga tista rdeca luc, taka te ze more neke snemati. Taka res nejbojse sprobati z jogijon, hehe. Vuuhuu Pa te mo znali. Zlotizob

Zvončica sreda, 11. junij 2008 ob 01:36

Mote pa dobre ideje....nejbojše ka še na tisti jogi sebe vržen....vi vsi pa te mi prišli drüžbo delat....z litron pa slatino, pa vaje pevske mate glihtak lehko tan.....te pa mo vidli kej boVeselko

Zvončica nedelja, 2. november 2008 ob 00:07

Gnes sen glejala kej je to sveč na vsakšen grobi (skorok)....tak povprečno v vrednosti med 40 pa 50 €....zej pa če to pomnožiš s številon grobov dobiš eno ogromno cifro.....za küp pleha pa plastike ki se še potli ne ven kak dugo kota okoli po sveti.....te pa spomin na mrtve gor ali dol...moga bi se nehče nejti ka bi za okolje bole sprejemljivo stvor za toto priliko nejša.....Ideja

MHA nedelja, 2. november 2008 ob 02:01

Či pa je držova nekši zakon sprejemala, keri bi nej zrihta takše odpadke. Te so neke podražili sveče, kao zavolo recikleraja.

MILAN nedelja, 2. november 2008 ob 16:54

Butl Butl Butl

ovi den sen poslüša ka smo Slovenci nejvekši proizvajalci pa kurjači sveč na sveti.
Dere glejan toto hinafčino po grobih me je sron ka moren biti v takši malovredni drüžbi.Ka se na tak niski način pa tak hinafsko obnošamo do naših prednikof.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.