MHA nedelja, 2. julij 2006 ob 01:42

V Lotmerki že po novo trgovino povlejo ti. trgovina z živili polek Spara! Zgledne ka je v Lotmerki res premalo trgovin.
Hofer de zej glih v stečej odiša, tan pa drügo trgovino gor odpirajo Huh

Zvončica ponedeljek, 3. julij 2006 ob 22:03

GLOVNO KA SE NEKAJ ZIDA PA ROVLE PA PROMET DOJ STOVLA...ŽE MORE BITI HASEK OD TOGA (ZA NEKOGA)Zloba

Dejan torek, 4. julij 2006 ob 01:08

Sej pa je že cejt ka se po nekej začne povati. Že dugo je nič ne blo. Pa trgovin momo tüdi premalo Haha

Jernej četrtek, 6. julij 2006 ob 20:22

En BTC ali Evropark...ali pa celo Shopping City Süd Wien Vösendorf pa dva stolpa ka ta se za 100m dugsa kak je bio World Trat Center! To bi se trebalo Lotmerki!Jezik Jezik

Pepek z brega četrtek, 6. julij 2006 ob 21:54

Da van je ali nigdor nič ne po voli!
Kej pa bi van te nej spovali? - Mori vojašnico? Ali denok bili rojši, ka bi začeli sred Lotmerka štejnkol kopati?

Dejan petek, 7. julij 2006 ob 23:19

Jaz mislin ka nan v Lotmerki samo še ena tankštela fali! Haha

Zvončica petek, 7. julij 2006 ob 23:34

Jaz pa mislin ka bi lehko meli še najmeje dve tankšteli.Kon pa do fsi toti ki do po tekih trgovinah letali hodli po bencin. Ka pa če bi bilo tak, ka bi si fsakša štacuna zrihtala svojo? Vuuhuu

Pepek z brega sobota, 8. julij 2006 ob 00:19

KAKŠI STE MI TO VI PRLEKI?

Da bi se bor eden na oštarijo spota. Kon pa do toti silni lidje pit hodili, to nikoga ne zanimle.

Zvončica sobota, 8. julij 2006 ob 00:28

Če pa ma fsakša štacuna itak svojo oštarijo polek ka se lehko greš fčasik gda prideš od kase malo k sebi spravit.

MHA sobota, 8. julij 2006 ob 00:58

Pepek z brega je napisal/a:
KAKŠI STE MI TO VI PRLEKI?

Da bi se bor eden na oštarijo spota. Kon pa do toti silni lidje pit hodili, to nikoga ne zanimle.


Se posebe pa ze ki hica tuce

Pepek z brega sobota, 8. julij 2006 ob 01:02

Jas sen hvala bogi pozimi glih tak žeden kak poleti. Te se pač teko bole oblečen, ka mi je malo vroče.

Dejan sobota, 8. julij 2006 ob 01:12

Ja in kera trgovina zej te tü bode? Kej še nan te fali v Lotmerki?

MHA sobota, 8. julij 2006 ob 01:16

Meni se ali vidi ka de Lidl, na tobli pise "trgovina z zivili" tota trgovina je tu v Nemciji na fsaken vogli. Enkrat je bila reklama v cejtnigah, ka iscejo primeren plac pa mesto z 5 jürjof prebivalcof

Zvončica nedelja, 9. julij 2006 ob 02:35

Kakše priftošle mo mogli te pomalen meti ka mo fse tote trgovine lodali?Hmm

Pepek z brega ponedeljek, 10. julij 2006 ob 02:30

Nič se ne bojte!
Iz zavüpnih virf sen zveda, ka župan priprovla veko presenečenje, ki pa de ga javno objavja dvo dni pred volitvami, ka konkurenca nede več ftegnola pripraviti nikšega protiukrepa.

POLOVICO OPČINSKE UPRAVE BODO UKINOLI, V PROZNIH PROSTORIH PA BODE OPČINA ZAČELA TISKATI LOTMERŠKE PENEZE.

PA NE RAZLOGEJTE TOGA OKOLI, DA JE STROGO ZAUPNA INFORMACIJA. ZA TAKŠE RIČI SE GRE V REST!!!

MHA ponedeljek, 10. julij 2006 ob 16:19

U jeba vrag! Te pa se je resno fcoj sprava

Zvončica ponedeljek, 10. julij 2006 ob 19:45

Benkoš gate, to pa si dobro novico zvoha PepekJezik

Pepek z brega ponedeljek, 10. julij 2006 ob 20:16

Ja, ja!
Zej smo končno ednok tüdi Prleki na kuji!

Škoda je samo, ka je plantavi, garjavi, pa tak stori, ka de v krotken zrel za šintara. Te pa bomo opet presedlali na pesa (samo ne mojega Sultana).

Kej čemo. Je prelepo, ka bi dugo trpelo.

MHA sreda, 12. julij 2006 ob 13:32

Te pa je tak ali tak 60% invalid

Jernej torek, 25. julij 2006 ob 19:56

Kak to ka lidi nemajo peneze??? Ci pa Lotmerki je Spar non stop ful Hause! Pogledni Avstrisko Radgono Spar tan pa vec delavcov kak lidi ka kipüvlejo. Avstrijska Radgona ide tak propat Slovenci njin falijo. Vuuhuu



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.