Zvončica sreda, 2. avgust 2006 ob 21:22

Novi plac za zaprovlaje ma še rüšt postovleniBebast

Jernej sreda, 2. avgust 2006 ob 21:42

Samo vec trgovine pomenijo vec delavni mest! Pa itak drzava slüzi na DDV-ji pri nakupi!Pomežik

Pepek z brega sreda, 2. avgust 2006 ob 23:10

Či do to takša delovna mesta, pa za tak dugo, kak pri Hoferi, te se jin lehko že vnapre zahvolimo za je.

MHA petek, 4. avgust 2006 ob 16:41

Jaja, jaz sen se direkt začüdja ko sen vida ka mojo že rüšt postovleni.
Pepek ve je ne za dvakrat rečti.

Zvončica petek, 4. avgust 2006 ob 23:29

Če nede trgovinski biznis ša pa bi lehko plac dali za nekše dejavnosti mlodih...nega kuč pa nebi nikoga motilo če bi se omladina malo bole kak ponavodi drla.Haha

MHA nedelja, 6. avgust 2006 ob 21:25

Dobra ideja, pa še fejn veki ploc je tan!

Jernej ponedeljek, 7. avgust 2006 ob 18:39

Lotmerki se samo treba bordel...te pa smo kompletniVuuhuu

MHA torek, 8. avgust 2006 ob 18:40

Zej že zemlo vün koplejo...

Zvončica sreda, 9. avgust 2006 ob 22:07

Boredel že je, pa to dugo...vsepovsodi...Zloba

Pepek z brega četrtek, 10. avgust 2006 ob 02:08

Na kakši bordel to misliš?
Tisti ti provi, ali politični?

Dejan četrtek, 10. avgust 2006 ob 16:29

Lotmerk je en celi veki bordel, da vsi eden ovega jebejo pa podjebovlejo Haha

Zvončica četrtek, 10. avgust 2006 ob 19:26

Dejan si že odgovorja Pepeki namesto mene...no zaj me pa resen zanimle kak mo se te mi lehko na glovno cesto spravili gda de trgovina odprta...ve pa že zaj tan nikan nemreš....Hmm

Jernej četrtek, 10. avgust 2006 ob 19:34

Vej do se vec novi trgovin..bote vidli!

Dejan sobota, 2. december 2006 ob 03:00

In gda de se te zej tota nova trgovina odprla? Lidl al kak že? Ka mo te vidli, či do ponüjali kej takšega, kej nobena od 67352 trgovin v Lotmerki ne Haha

MILAN sobota, 2. december 2006 ob 09:10

Pozdrav ja LIDL de odprt po mojih informacijah po noven leti.ka nečejo mazati blagajn z TOLARI, pre bi jih preveč koštalo vso toto označuvaje.

Pozdrav notri pa bode roba oh in uh.


Kak se odpirajo tak do se zapirale,za premi duši ka nemre vsen posel iti če nega penez.

Ja fejn ka pride evro JU HU jebeni bomo!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mislec Mislec Mislec Mislec

MHA sobota, 2. december 2006 ob 11:33

Liči v trgovini pa itaki 24 vür gorijo Zid
Zej do te čakali Huh povali pa so tak hitro, kak či bi mogla že biti loni postovlena Stisk

Zvončica sobota, 2. december 2006 ob 23:08

Če smo že pri robi v štacünah nemren ka nebi rekla eno na račün kvalitete tote robe....zodjič je v cajtingah lepo pisalo ka nos mečejo v isti žakel kak čehe, maðare, romune.....pa takšo robo 2.ali3.klase dobimo(æe je že keri opazja je na deklaraciji pisano samo v "egzotičnih"jezikih)tak npr. Milka neje po kvaliteti ista kak če jo küpiš v avstriji ali nemčiji ali...isto je z vso kozmetiko, praški ipd.SRAMOTA.Vuuhuu Hud Tak ka smo te zaj v toti EU kak nekši buteci za kere je dobro to ka bi drügi stori člani prokleto galamo naredli.Pa še prepločamo to.Držmo se domoče robe.Aplavz

MHA četrtek, 11. januar 2007 ob 13:48

Gnes je glih priša prspekt od tote trgovine Lidl. Na zodji stroni prspekta je prošja za delo. Keri je zainteriserani, lehko san zodjo stron vün spuni, pa falat živlejepisa scoj, pa nej pošle.

MHA četrtek, 11. januar 2007 ob 13:51

Zvončica je napisal/a:
no zaj me pa resen zanimle kak mo se te mi lehko na glovno cesto spravili gda de trgovina odprta...ve pa že zaj tan nikan nemreš....Hmm

Čüja sen praviti, ka de novi župan tisti falat križišča zrihta, takak se spodobi...

Jernej četrtek, 11. januar 2007 ob 19:23

Ka je LIDL se otprja Lotmerki???Vprašaj



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.