MHA četrtek, 11. januar 2007 ob 21:39

Ne še, zej še kumej delafce fküp iščejo.

Dejan petek, 12. januar 2007 ob 01:15

MHA je napisal/a:
Ne še, zej še kumej delafce fküp iščejo.

Te pa nega gužve ka bi lidje šli to delat? Mislec

MHA petek, 12. januar 2007 ob 13:28

Či pa morejo uni prvo "preučiti" pa pogoj je osnovno znanje nemščine.
Ke či mo te zej Slovenci meli dvo jezika No ja Hud

Zvončica sobota, 13. januar 2007 ob 00:12

Ve pa jezik neje problem...osnovno znanje mojo tak vsi ki so OŠ pa trgovsko naredli...ali pa bor malo ORF glejajo.Bole je pitaje ka do po s totimi lidmi delali, ve če ne dugo ka je Hofer celo četo zaposla potli pa fčasik odpüsta.Mislec

kobreti sobota, 13. januar 2007 ob 19:37

MHA je napisal/a:
Či pa morejo uni prvo "preučiti" pa pogoj je osnovno znanje nemščine.
Ke či mo te zej Slovenci meli dvo jezika No ja Hud



No ja Nemščina je valda zato pogoj, ka bodo delavci razmili kdo de priša Oberšef pa de jih vün spuca, pa nadrja kak malo deco. Kak sen po eni stroni čuja je ran ne najbole fajn biti zaposleni v töti štacuniKhmm Klicaj

Zvončica sobota, 10. marec 2007 ob 23:24

Ka je te zaj s totin Lidlon ka še zaj neje odpreti??'Če ne dobijo tgovk??(HA;HA;HA)Zloba

MHA sobota, 10. marec 2007 ob 23:30

Kej ne, 29.03. je otvoritef po celi Sloveniji. Po do se gužvali, rivali, bili pa od drüge vüre zaron tan stali.

MHA sobota, 17. marec 2007 ob 23:56

Zej pa so mi že dosadni s totin Lidlon Hud Tota reklama ki je na den 739x na fseh programih. Ve pa kon koli štrcneš fsigi toti Lidl kože, pa tistega Zahoviča čüdnega.

Pepek z brega ponedeljek, 19. marec 2007 ob 02:59

Ne ven kak je s trgofkami v Lotmerki, za Radgono pa znon, ka še jih izda iščejo (na tobli, polek tiste z reklamoj, majo napisano, ka nas vobijo, ka se jin pridrüžimo).
Zgledne, ka jin ne vrag več ne zavüpa.Hmm

kobreti sreda, 21. marec 2007 ob 22:01

Zödje cajte se ga na televiziji fest dovlejo eden črez ovega keri ma bojšo štacuno pa cenešo. Če de tak napre de pomalelen čistan föl, pa sploh nen moga penez zapravftiHaha

Jernej četrtek, 22. marec 2007 ob 10:08

Eden je mi idnog reko
"Negda smo penez meli samo smo nej mogli nic küpiti, zdaj pa lejko vse küpimo pa penez nega"
Mislec Ka je zdaj bolse? ..vse eno!Khmm

Zvončica petek, 23. marec 2007 ob 20:58

Pepek proviš ka še v Radgoni zaj trgovke Lidlci iščejo....naj jih le...pa vüpan ka jih v Lotmerki glihtak nedo dobili....sen čüla puno svijarij za toto firmo kak grdo mojo ženskeZloba jih izkoriščajo pa ponižovlejo za male peneze.Ne ven ke se v naši držovi grejo ka jin je tak vseeno ka toti tuji delodajalci delajo z državlani...Mislec

Dejan torek, 27. marec 2007 ob 15:23

Kej pa tota trgovina sploh ponüja, toti Lodl? Jas sen misla ka je to bolj nekšo za pohištvo pa kej takšega, te pa keko je viditi, je to po čist ista trgovina, kak momo jih v Lotmerki že 345726357; Spar, Mercator, Tuš, Eurospin, Hofer, ... Brez veze Dol

MHA torek, 27. marec 2007 ob 15:26

Jaja špecerija po!Hud Gnes le glih reklama prišla, pa keko sen gleja je san klump notri! Mene v toti trgovini nedo vidli

Zvončica nedelja, 1. april 2007 ob 01:50

Sen se že 5x mimo pelala pa me sploh ne miče ka bi v toti Lidl poglednola....samo folka je po puno...glih tak kak prvi tjden v hoferiHaa

Dejan nedelja, 1. april 2007 ob 16:19

Jaz pa sen slučejno na den otvoritve tan okoli nekej plodja, pa sen se stava pa pogledna notri. Isto kak ostali štacüni. Küpa sen si dickmanse po dugen cejti, pa ša Haha

MHA nedelja, 1. april 2007 ob 17:57

Dejan, či je ne preveka gužva bila?

Zvončica, ve neš nič zamidila, či neš notri poglednola.

Jernej ponedeljek, 2. april 2007 ob 13:21

Zvončica je napisal/a:
Sen se že 5x mimo pelala pa me sploh ne miče ka bi v toti Lidl poglednola....samo folka je po puno...glih tak kak prvi tjden v hoferiHaa

Ges san se tüdi se vec krat mimo pelo! Pa san si mislo zdaj ci grem ga gledat te tak kaj küpim ci nücam ali nej!Te pa sva z Nelov nej sla!

Dejan ponedeljek, 2. april 2007 ob 13:31

MHA je napisal/a:
Dejan, či je ne preveka gužva bila?
Jas sen bija tan okrog 5ih popudne, pa še je bila kar gužva. Varnostnikof malo morje pa delafcof pri fsakši blagejni, ka so tan čakali ka voziček odpelajo.

Nela ponedeljek, 2. april 2007 ob 19:34

....naja jaz pa sem se ob 10 večer mimo pelala pa so še delavci notri bili pa delali......takak negda pri hoferi ka so tak dugo delali......Mislec



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.