Zvončica sobota, 15. julij 2006 ob 22:03

Tak me malo zanimle ka si mislite mo meli župana ali županjo? ka bi bilo bojše?
Pa ka bi te toti bija kak zlota ribica ki vsakšemi spuni tri želje (pa ne osebne pač pa takše za skupno dobro)- kaj bi bilo to?
Moje so takše:
-eno lepo igrišče za malo deco (takak je to že negda v stori Jugoslaviji bilo);pa polek negi eno stezo za rolkare pa rolare
-dober bazen (lepo bi se bilo tüdi pozimi kopati v jen)
-NEKŠO DOBRO FIRMO KA BI LIDEN DELO DOLA (nikak trgovine več)

Ve bi še več nejšla samo zaj mi tote tri hodijo po glovi....

Dejan ponedeljek, 17. julij 2006 ob 22:32

Ja v Lotmerki bi se moglo malo bolj za mladino poskrbeti. S ten se definitivno strinjan ka bi mogli meti en takši center športni, ge bi se lehko vsi rekreirali. V ovo stron kak je bazen bi se komot kej naredlo. Bazen bi se uredja, igrišča zrihtala, skate park nareda pa še kakšo krožno z vodometon bi tan pasalo Haha To je ne neizvedljivo samo nešče bi se moga tega lotiti. Firme pa tak al tak, da vsa lotmerška pamet vün beži, da vse firme propodajo, novih pa nega.
Morti pa bon jaz zej kej zrihta, da mi letošji kandidati za župana že pošilajo ka se jin nej pridružin pri kampanji, hehe Haha

Zvončica torek, 18. julij 2006 ob 00:13

Če se ti kej seja keri do kandidirali? Sen radovednaHmm

Dejan torek, 18. julij 2006 ob 00:22

Nesmin nič izdati, ka nede kakše nevole Pisk Nasmeh

Zvončica torek, 18. julij 2006 ob 00:45

Vekše nevole kak že je tak nemre nejč biti....ali pa je še lehko???

Pepek z brega torek, 18. julij 2006 ob 01:00

S tega vekšega do kandiderali tisti, kak prešja leta. Mogoče pa de še se nejša kakši fcoj. Samo pitaje či te lehko nejšli takšega kandidata, ka bi bija fsen po meri.

Dejan torek, 18. julij 2006 ob 02:02

Sej nega nič posebnega. Pa venda bomo provi cejt fse zvedli. Da pa je tak vseeno, da de fse vglih...

Zvončica torek, 18. julij 2006 ob 21:39

Vija sta mi nekša skromna.Nimata nikših želja za zloto ribico -župana????Ka pa če mo prvič meli županjo? Mislin ka to sploh nebi bilo slabo...ke ženske itaki vemo vse v red spravitiNasmeh

Pepek z brega sreda, 19. julij 2006 ob 02:43

V lotmarško opčino bi žiher priša celi regiment žensk, ka bi jo keko teko v red spravile.

Zvončica sreda, 19. julij 2006 ob 22:53

To pa je staršno fajn odgovor...če do regiment zbirali se fčasik prostovolno javin.

MHA sreda, 19. julij 2006 ob 23:27

Kera zenska bi te lehko kandiderala? San me zanimle kak bi te Lotmerk bia, ce bi bia pod zenskoj oblastjoj.

Pepek z brega sreda, 19. julij 2006 ob 23:33

V Lotmerki fse poti vodijo napre, da nazoj več nemajo kon!

Kej pa se tiče ženske na oblosti, pa van lehko iz lostnih iskušenj poven, ka je fčosik resen hüdo, samo na kraji pa se te nekak fse pogliha.
DOBRA KOMANDA JE PRE POL DELA!

Dejan sreda, 19. julij 2006 ob 23:36

Ja tak je. Lotmerk gre napre, je pa v r..i Haha

Eno žensko bi mogli meti, ka bi vudrla po mizi, malo reda naredla pa raztirala toto meglo na opčini.

Zvončica četrtek, 20. julij 2006 ob 00:02

zgučano dečki...bon kandidirala...samo ka te me podprli!!!!

MHA četrtek, 20. julij 2006 ob 00:08

San te nesmis potli na nos pozobiti.

Jernej petek, 21. julij 2006 ob 17:20

vej se je malo cajta do volitve!

Pepek z brega petek, 21. julij 2006 ob 23:00

Ti samo kandiderej. Jas bon te gvišno podprja. Sen si že v šumi fseka dve rohlici, s kerimi bon te napre riva.

Zvončica petek, 21. julij 2006 ob 23:42

Na,evo ga...te pa de resen moglo nekaj grotati.Pepek ti pa malo več rohlic nareži.Lehko do še za koga prav prišle (če ne za drügo pa drügo leto za fežolPisk

MHA nedelja, 23. julij 2006 ob 14:51

Zvončica je napisal/a:
Na,evo ga...te pa de resen moglo nekaj grotati.Pepek ti pa malo več rohlic nareži.Lehko do še za koga prav prišle (če ne za drügo pa drügo leto za fežolPisk

Vis Pepek zenska ze za napre misli... to bi bila dobra zupanja!

Pepek z brega nedelja, 23. julij 2006 ob 16:54

Razmišla v pozitivno stron.
Či ji moje rohlice nedo pomogale na županski stolček, ka bi lehko šnicle jela, te de pač ostola na fežoli in de rohlice za jega ponücala.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.