Lilly ponedeljek, 24. julij 2006 ob 14:15

Kandidati za župana: Špindler, Nemec, Jurša, Smodiš, Gošnjak itd. Vse piše v Vestniku.
Ja, spet kandidira Šoindler. Upam, ka nede opet izvoljen No ja

Zvončica ponedeljek, 24. julij 2006 ob 23:03

KA smo se te mi nekši višji sili zamerili ka nas tak politični tučejo po glovi....moren si negi nabaviti cajtingeHaa Slabo Samo ne ven kak so te mene vün spüstili...Huh

Pepek z brega ponedeljek, 24. julij 2006 ob 23:30

Jas pa se bojin, ka smo se zamerili ovin tan spodi v pekli, ka nas kaštigajo s politikoj. Tak hüdo nas višiša sila resen nebi kaznüvala.

MHA sreda, 26. julij 2006 ob 17:47

Sami provi patroni do kandiderali. Po do sle stiri leta k vragi...

Zvončica torek, 1. avgust 2006 ob 21:49

Pa z jimi štiri leta našega živleja....Žalosten

Pepek z brega sreda, 2. avgust 2006 ob 00:39

Še dobro, ka de šlo k vragi tüdi štiri leta jihovega živleja.Zloba

Dejan sreda, 2. avgust 2006 ob 00:59

Ja jihovo živleje de lepo. Kej pa te župani fali? Toti zdejšji župan itak nič ne dela, uživle pa fejno pločo mo No ja
Tak ka je letos cejt ka se nekej spremeni, da tak več ne gre napre.

Zvončica sreda, 2. avgust 2006 ob 21:20

Jaz tüdi mislin ka de letos novi virt na občini, samo kej če...Hmm

Pepek z brega sreda, 2. avgust 2006 ob 23:05

...pa de med totimi kandidati žmetno dobrega nejti (Ven si venda štela to povedati?).

Te pa dej glos tistemi, keri de nejmeje slabega za opčino nareda, či že dobrega nede nič.

Dejan četrtek, 3. avgust 2006 ob 00:27

Nekej bomo že nejšli med totimi kanditati, ve slabše nemre biti Pomežik

MHA petek, 4. avgust 2006 ob 16:38

Nejč ne ven či bon šo sploh volit! Da itaki vseeno ke opkrožiš da so fsi isti. Me pa zanima kakša razlika bi bila či bi ženska vlodala.

Pepek z brega petek, 4. avgust 2006 ob 22:19

Idi na volitve, pa jo opkroži. Dokič nede ženska zvoljena za županjo opčine Lotmerk, tak dugo nemo znali, či je bojše meti moškega župana, ali pa žensko županjo.

Še nejslapša varijanta je, či ne greš volit. S ten si pomogo tistemi proti keremi si namena glasovati.

Zvončica petek, 4. avgust 2006 ob 23:21

Ja resen je najslabše vrčti puško v karuzo pa rečti jaz se ne gren več....te so kao drügi krivi...pa smo vsi.Taktika je skoro nemogoča.Za ene tak vemo ka vejo ka nedo nič dosti glasov dobili- samo teko keko jih n¸ucajo ka so na svetnišken stolčeki pa lepo pare vlečejo.....resen škoda ka nobene ženske nega, čeglih ven ka ene ki bi se morti javila ke je že dugo okoli županovega korita ziher nebi volila,fsakšo drügo pa bi.TakBebast

MHA sobota, 5. avgust 2006 ob 11:38

Ne ven či bon sploh v času volitef v Lotmerki.
Pa momo mi sploh kakšo kandidatko?

Zvončica sreda, 9. avgust 2006 ob 22:09

Nič še nega uradnega, tak ka se ne ve če je kera ženska na listi...

Pepek z brega četrtek, 10. avgust 2006 ob 02:45

Či se mi nebi tak smilili, bi van mojo Nežo porina za župansko kandidatko.
Nigdor več nebi nobeden ženske opkrožja na volilnen listeki.

MHA četrtek, 10. avgust 2006 ob 12:37

Kapa či je resen tak opasna?

Zvončica četrtek, 10. avgust 2006 ob 19:29

Tü še dve Neži nebi pomogali...Žalosten

Pepek z brega četrtek, 10. avgust 2006 ob 19:40

Te pe še bomo tebe fcoj porinoli.

Zvončica četrtek, 10. avgust 2006 ob 20:07

Zgučano pepek...samo ka ti nede potli žo gda de tvoja na občini.....Zloba No zaj glih je po telefoni ena občinska prijazno sprašüvala (kak nekša kao anketa)koga bi volili, pa kero starnko,pa kaj bi naj novi župan prvo napravja za volivce....zaj pa ne ven če nas mojo za norca ali pa si potencialni kandidat zapišovle želje (takak tisto v cerkvi"prosimo te usliši nas"Pomežikka de nan leži v predvolilnih gučih sadija rožice pa zida kuče na oblakihPisk



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.