Zvončica torek, 22. avgust 2006 ob 23:32

Tak, zaj pa mi naj eden razloži kak lehko pol kilometra ceste teko košta?Mislec

Lilly torek, 22. avgust 2006 ob 23:59

...po moje je zraven prišteta celotna obnova kanalizacije...

Dejan sreda, 23. avgust 2006 ob 00:34

+ stroški, kda bodo za tri mesce vse vküp gor trgali, ker neke nede dobro pri plinski napeljavi Ideja

Nema veze sreda, 23. avgust 2006 ob 00:37

Al pa de cef že prvi tjeden počila! Zid Aplavz

MHA petek, 25. avgust 2006 ob 13:16

F ceno je fšteto tüdi to, ko de cesta fertik, ka do za mesec dni drgoč gor kopali, ka de nešče po lopato pozobjo v kanoli, takak se je to zgodilo pri muri pa hoferi Khmm

Dejan sobota, 26. maj 2007 ob 01:10

In kak kej kože zej dobrega pol leta po volitvah? Van je zlota ribica že izpunila kakšo željo al dela v toti smeri? Pisk

MHA sobota, 26. maj 2007 ob 13:51

Men se vidi ka tota ribica na sühen plava Jok Stisk

Zvončica nedelja, 27. maj 2007 ob 01:57

Meni je eno željo spunila...cesto mimo šoderjame (samo ne ven kera ribica je za tot reč zaslüžna-prejšja ali tota zej)No ja

MHA nedelja, 27. maj 2007 ob 14:22

Segrapova ribicaPisk

Zvončica nedelja, 3. junij 2007 ob 01:12

Tüdi dobro če je tota.....ka šodrači so jo tüdi vničili....Zakej nimamo v SLO šole za župane??? Tak mi je zej to na pamet prišlo ka bi bilo joko lepo če bi te vsi župani včasik znali koga naj začijajo gda so zvoljeni......zej pa te tak zgledne ka se prvo leto na lovorikah spi, drügo se malo papiri prekotovlejo, tretjo se prprovlajo na štrto gda morejo po fejst tuhtati kej pa kak bi lagali, pa lidi prepalamudili...eh, mogli bi meti šolo za župane. Pa zakej jih sploh nücamo če pa.........



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.