sweety četrtek, 21. avgust 2008 ob 21:45

Zanima me kje bi lahko človek našel kako stanovanje, ki se oddaja v Ljutomeru? Pregledala sem vse možne oglase na internetu, pa nic... Pozna mogoče kdo koga ki oddaja stanovanje?
Lp, N

Dejan četrtek, 21. avgust 2008 ob 21:55

To pa je zej fprašanje za miljon €. Marsikeri išče stanovoje pa jih nega. Tü pa tan gdo kej dovle v najem, samo zlo redko. Vači pa se lehko prijoviš na razpise, gda pač so. Pa te čokaš por let Hm Al pa si küpiš tisto vrstno hišo prek Mercatora al pa počokaš na luksuzni blok, ki se povle.

Tunč petek, 22. avgust 2008 ob 09:12

Idi na SEGRAP pitat, če si še ne bija. V bloki v Merkatori je eno fraj, če že nimajo koga.

MHA petek, 22. avgust 2008 ob 11:38

Ali pa počokej, ka do še polek Mercatora en blok spovali.

Dejan sobota, 31. januar 2009 ob 01:15

Tak. Zej pa jas iščen stanovoje za najem. V poštev pride ke koli od Lotmerka do Radgone pa nazej Nasmeh Na interneti nič praf nega za nejti, tak ka či mate kakšne veze gi, či koga poznate, ki dovle v najem ali kejkoli, bi prosja, či mi jovite Predam se

Zvončica sobota, 31. januar 2009 ob 01:29

Pametno se je vsako leto prijaviti na razpise stanovanjske v občini.....moja puca je tak po treh letih dobila fejno stanovanje....edino je problem ka se kvadratura devle na osebo, tak ka če se prijavla ledik človik dobi kvečemi garsonjero, će živita vküper s partneron na isten naslovi (izvenzakonska ali zakonska skupnost) te prideta negi na 56 kv. metrov....če pa so polek deca pa je opet več....lehko pa moš srečo pa hitro prideš na vrsto (odvisno keko točk zbereš)

Legionar sobota, 31. januar 2009 ob 09:09

Jaz bon v prav bližnji prihodnosti proda stanovanje v Lotmerki in sicer eno pa pol sobno. Taka či de kakšni interesent ali interesentka, se lehko zmenimo...

MHA sobota, 31. januar 2009 ob 15:25

Dejan, ke pa se seliš? Zato ki si ze dvo dni ne meja elektrike? Mislec Hihihi

Dejan sobota, 31. januar 2009 ob 16:05

Nüca bi stanovovje za najem, küpa ga trenutno ne bi. Selin pa se zato, ka se spodobi, ka bon negi na samen pa ka ma s Petro sküp Nasmeh Sicer sen si pred leti na podstrešji pri nas nareda stanovoje, samo je to ne to Nasmeh
Sen že hoda glejat por stanovoj, neke fejnih so mi jih pred noson oddali. Zato pa je glih nejbojše, ka se kak čim pret zve prek kakših vez. Ker stanovoja hitro grejo. Pret kak to ge na interneti, tv ali pa po radii zaslediš, je že oddono.

Dejan torek, 10. februar 2009 ob 15:39

Tak, od gnes napre sen uradno opet mestjan Nasmeh Sen podpisa pogodbo za stanovoje v Lotmerki na Ormoški 15. Zej pa bon v centri dogajanja Hihihi Fsen hvala, ki ste mi kak koli pomogali z informacijami. Lotmerk, hir aj kom, tak ka se me pazte Vuuhuu Haha

Nela torek, 10. februar 2009 ob 16:34

Dobrodosel med mescane.... Juhuhu meni se vidi da si ti to neksno hitro nejso.... Aplavz

Makaveli torek, 10. februar 2009 ob 16:52

huh...nekan hitro si ti to nejsa...drugi pa majo kao taksne probleme nejti....tak ka le ide hitro nejti če se če

Dejan torek, 10. februar 2009 ob 19:14

Ja redno sen začeja iskati pred kakšimi tremi tedni. Je blo kar nekej kontaktov pa 3 sen tüdi hoda glejat, eno bi še ša zej toti teden, samo neje potrebno da sen že nejša.
Nejde pa se vse, či se sproviš kcoj kak treba. Či boš duma čaka, ti na glavo nede nič palo. Isto je pri vsen, stanovoji, deli, ženskah Haha , ...

Legionar torek, 10. februar 2009 ob 19:15

Lehko bi tüdi to še poveda, ka de moj sosid.Kul Samo či neš dober...Brus li

Dejan torek, 10. februar 2009 ob 19:18

Hehe, ja sosida boma Nasmeh Na zdrovje Se že bojin Hihihi

Tunč torek, 10. februar 2009 ob 20:46

Nasmeh Dobrodošel med Lotmeržanari. Ploskač

MHA torek, 10. februar 2009 ob 21:22

Dejan, mija ma tudi skoron sosida... To ja

Dejan torek, 10. februar 2009 ob 21:27

Do devetega leta sen že živja v Lotmerki, zej pa gren nazej glejat, či še je isto, kak je negda blo Nasmeh
V Lotmerki pa smo tak fsi skoro sosidi, da neje nekšo velemesto Hihihi

Dere bon meja vselitveno žurko, te ste fsi vableni Vuuhuu

Legionar torek, 10. februar 2009 ob 21:34

MHA je napisal/a:
Dejan, mija ma tudi skoron sosida... To jaJa ke či si ti tüdi ki polek duma?Haha

Tunč torek, 10. februar 2009 ob 21:36

Butl Toga ne delaj. Ka ti na začetki že vse skup spoteremo pa razturimo.Kozlam



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.