Legionar sreda, 25. februar 2009 ob 20:00

Dejan je napisal/a:
Jas samo koordinate notri ftipkan pa že leti. Takši avto, ka se pri fsakši oštariji stovi, pa momo duma. Samo neje moj Hihihi

Kej pa se tiče okoli tistega polevaja včera Nasmeh V kupici je blo notri glih teko, ka je blo dno pokrito, štamprli pa je itak 0,3 pa še pun neje bija Hihihi Tak ka nesen poleja več kak pol deci Hehe
A zej boš še sponoša ka smo ti premalo pijače dali?Hudi

Dejan sreda, 25. februar 2009 ob 20:21

Ne, to pomeni, ka sen večino spija, pret kak sen poleja Hihihi Tak ka neje blo dosti škode.

Legionar četrtek, 26. februar 2009 ob 09:00

Skoz kdo kej pijače gre v nič, je škoda.Pomežik

MHA četrtek, 26. februar 2009 ob 10:32

Dejan je napisal/a:
Ne, to pomeni, ka sen večino spija, pret kak sen poleja Hihihi Tak ka neje blo dosti škode.

Taka je do okološkega onesnaženja ne prišlo. Hihihi

Na zadnje urejal: MHA, dne: četrtek, 26. februar 2009 ob 10:33

Dejan četrtek, 26. februar 2009 ob 10:38

Neje blo hüdo pa niti kupice mi neje uspelo streti Hihihi

MHA četrtek, 26. februar 2009 ob 17:04

Paš naslednič zato dve. Hihihi

Legionar sreda, 4. marec 2009 ob 10:31

Dejan, zgleja ka bon jaz pred odiša vün s totega bloka kak boš se ti priselja.Hihihi

Dejan sreda, 4. marec 2009 ob 11:54

Ka pa vrak? Fsakši den vločin toto skložje dol, je teko tega Nasmeh Do kunca tedna bon ziher vseljeni. Pa zej nekej razbijajo pa vrtajo po hodnikih, tak ka bojše ka še me nega tan.

Legionar sreda, 4. marec 2009 ob 12:15

Hehe. Z malo sreče bon verjetno že f toten mesci posta ponosni lastnik bajte v Lotmerki.Kul Na srečo pa nedaleč od totega bloka, taka naslednja vselitvena fešta de zgleja pr meni na bajti.Pomežik Pijunca

Dejan sreda, 4. marec 2009 ob 12:47

Heh, te pa tak vredi, či neš daleč. Samo zej te nen v bloki meja nobenega pivskega kamerada Žalosten Jajks

MHA sreda, 4. marec 2009 ob 16:15

Taka de te po frei stanovoje f toten bloki, de se še lehko keri s foruma odselja to.

Legionar sreda, 4. marec 2009 ob 18:28

Dejan je napisal/a:
Heh, te pa tak vredi, či neš daleč. Samo zej te nen v bloki meja nobenega pivskega kamerada Žalosten JajksHaha. Samo de bojše, ka mo se pri meni na bajti lehko malo bole drli či mo malo pod gason.Pijunca Sicer pa nen glih daleč, recimo tan negi enih dobrih 5 minut hoda od bloka bon.Pomežik

tota sreda, 4. marec 2009 ob 20:45

No, evo. En cejt me nega, pa že teko novega. Eden se seli v blok (še stalno), drügi pa iz jega. Legionar, si se straša pivske konkurence, ka boš pobrisaHehe

Legionar sreda, 4. marec 2009 ob 20:50

Haha, ne , samo malo bomo eden od drügega, ka se nemo moglli tekokrot sküp napiti.Hihihi

tota sreda, 4. marec 2009 ob 20:53

Prideš bol proti mojemi kunci? Ka te ven, ka zalogo naredinPomežik

Legionar sreda, 4. marec 2009 ob 20:55

Rečmo tak, ka bon negi na sredini med toboj pa Dejanon.Pomežik Taka lehko mirne düše delaš zalogo.Nasmeh

Dejan sreda, 4. marec 2009 ob 21:07

Te pa tak vredi. Te pa vidva lepo zalogo delejta, jas pa bon priša enkrat k enemi, drügič k drügemi Hehe

tota sreda, 4. marec 2009 ob 21:07

Te pa res nejbojše, ka že zej začnen. Sej veš, kriza... Še dobro, ka po enen bunti nesi več hoklik kej piješ, glovno ka tečeHihihi Mon puno nekših butelk, kere treba vničitiJaaa

Legionar sreda, 4. marec 2009 ob 21:07

Vrag bo kda va bo midva s totoj obodvo k tebi prišla.Jaaa

Dejan sreda, 4. marec 2009 ob 21:11

Vidva samo prita. Samo pijačo soboj prinesta Hahaha Za nojdva bota dvo six pakla zadosta, tota pa itak ne pije Hihihi Joj šteko čikov pa de vredi Hehe



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.