tota sreda, 4. marec 2009 ob 21:13

Dejan de reka, nej si fsakči en six pakl soboj prneseHehe

tota sreda, 4. marec 2009 ob 21:14

Sen že bila kesna s totoj izjavoj. Dobro, jas vama pivo, vidva meni šteko cigaretlof. Dobra račünicaJaaa

Legionar sreda, 4. marec 2009 ob 21:15

Dejan je napisal/a:
Vidva samo prita. Samo pijačo soboj prinesta Hahaha Za nojdva bota dvo six pakla zadosta, tota pa itak ne pije Hihihi Joj šteko čikov pa de vredi HeheJoj na čast bon jaz za svojo vselitveno fešto (ki je sicer še malo v lüfti) nabavja en dober dober šampanjec.Glaž

tota sreda, 4. marec 2009 ob 21:19

Ne dej se preveč koštati, za mene je nejbojši ovi fol, sej veš keriNasmeh Lepa gestaAplavz

Legionar sreda, 4. marec 2009 ob 21:20

tota je napisal/a:
Ne dej se preveč koštati, za mene je nejbojši ovi fol, sej veš keriNasmeh Lepa gestaAplavzDe toti dober?

Dejan sreda, 4. marec 2009 ob 21:24

Za vselitveno de pre ovega dol z elementa vzeja, ki se proh gor nabira Hehe Nekši veki je pa sma ga tak glejala, či ga bi al ne bi Haha Samo ovi mali je meja žmah po jabušnici, toti večji vrak ve, kakše žmahe že mo. Po kakših gozdnih sadežih Hahaha

tota sreda, 4. marec 2009 ob 21:26

Čist zadosti dober. Ovega na elementi pa venda šparaš za hüdo krizo....

Legionar sreda, 4. marec 2009 ob 21:35

Hehe, tüdi toti veki pride na vrsto , brez skrbi. Tüdi toti de düšo spüsta ob prvi priliki.Vrag smejun

tota sreda, 4. marec 2009 ob 21:43

Legionar je napisal/a:
Hehe, tüdi toti veki pride na vrsto , brez skrbi. Tüdi toti de düšo spüsta ob prvi priliki.Vrag smejun

Či de ti Dejan pomoga pri selitvi, te de ziher düšo spüstaHehe

Legionar sreda, 4. marec 2009 ob 21:46

V tolažbo nej poven, ka z bloka vün nemo selili skoro nič, razen dveh miz pa por stolov.Pomežik

tota sreda, 4. marec 2009 ob 21:47

N, te mo rpi tebi lehko sedečki piliNasmeh

Dejan sreda, 4. marec 2009 ob 21:50

Teko bojše ja, ka si mo lehko dol vseli. No pa v mojen stanovoji je tüdi že fse notri, tak ka si pri meni zej tüdi komot vsedete, lehko tüdi vležnete Nasmeh
Kupca že moš za toto stanovoje?

prlek1825 sreda, 4. marec 2009 ob 21:51

dejan nesem zej nič spremlo kak daleč maš stanovanje pa to, samo če trebaš kakšno pomoč pri sestavi pohištva ti samo reči, ti z veseljom priskočim na pomoč!Hehe

tota sreda, 4. marec 2009 ob 21:53

prlek1825 je napisal/a:
dejan nesem zej nič spremlo kak daleč maš stanovanje pa to, samo če trebaš kakšno pomoč pri sestavi pohištva ti samo reči, ti z veseljom priskočim na pomoč!Hehe

No, evo, dok je blo delo, neje nič spremlo, zej pa se ti ponüja, kdo je fse gotovo.... Venda de moga six pakl prensti soboj, kej ti misliš, Dejan?

Legionar sreda, 4. marec 2009 ob 21:53

Dejan je napisal/a:
Teko bojše ja, ka si mo lehko dol vseli. No pa v mojen stanovoji je tüdi že fse notri, tak ka si pri meni zej tüdi komot vsedete, lehko tüdi vležnete Nasmeh
Kupca že moš za toto stanovoje?
Ne, nen odova dokič nede resen ziher ka se selin, ker zej še je to ne čist ziher, še skoz se lehko kej zalomi.

prlek1825 sreda, 4. marec 2009 ob 21:57

tota je napisal/a:
prlek1825 je napisal/a:
dejan nesem zej nič spremlo kak daleč maš stanovanje pa to, samo če trebaš kakšno pomoč pri sestavi pohištva ti samo reči, ti z veseljom priskočim na pomoč!Hehe

No, evo, dok je blo delo, neje nič spremlo, zej pa se ti ponüja, kdo je fse gotovo.... Venda de moga six pakl prensti soboj, kej ti misliš, Dejan?


vsega man preveč pa ne folgam vse spremlati!
se opravičuvlem!Hehe
rad pa vsepovsodik pomogam če se le da pa če le lehko!

Dejan sreda, 4. marec 2009 ob 22:00

Vidi ga vidi Haha Zej bi ti pomoga, pret pa sen en mesec som pohištvo sküp postovla Hehe

Ja, tota, tak kak se to spodobi. Ti si tüdi mogla six pakl prnesti Kul

tota sreda, 4. marec 2009 ob 22:00

prlek1825 je napisal/a:
tota je napisal/a:
prlek1825 je napisal/a:
dejan nesem zej nič spremlo kak daleč maš stanovanje pa to, samo če trebaš kakšno pomoč pri sestavi pohištva ti samo reči, ti z veseljom priskočim na pomoč!Hehe

No, evo, dok je blo delo, neje nič spremlo, zej pa se ti ponüja, kdo je fse gotovo.... Venda de moga six pakl prensti soboj, kej ti misliš, Dejan?


vsega man preveč pa ne folgam vse spremlati!
se opravičuvlem!Hehe
rad pa vsepovsodik pomogam če se le da pa če le lehko!


Le se nič ne zgovorjej, six pakl ti ne vujdeA-A Pa ne, ka bi zej hüd bija. Jas sen se tüdi mogla notri küpitiHehe Dejan pa Legionar sta hüda komisijaJaaa

prlek1825 sreda, 4. marec 2009 ob 22:03

hehe!
če je dobra družba nega problema!

tota sreda, 4. marec 2009 ob 22:06

prlek1825 je napisal/a:
hehe!
če je dobra družba nega problema!


Dobra, dobra, kej pa si te ti misla? Pa kak še je le žednaPivo



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.