Dejan petek, 13. marec 2009 ob 15:45

Tü pa še je neke slik, kej jas vidin iz stanovoja Nasmeh

Sončni zahod v Lotmerki


Nekši opasen grafit Lotmerk Gang Hihihi


Pa mati fsakši den puca okna pa vrota, fsake teko pa tüdi fasado pa cokl Hihihi Oča pa zmeta po cesti Nasmeh

Nela petek, 13. marec 2009 ob 15:56

Sicer pa tota mati tudi more meti zamozana okna, ce teko prometa mimo leti vsaki den. Haa Tan z vogla pa mija z Jernejon mohama.... Papa pa se Miha coj! Hihihi

Na zadnje urejal: Nela, dne: petek, 13. marec 2009 ob 15:57

tota petek, 13. marec 2009 ob 16:20

No, pa si le med živimi, Dejan... Me je že malo skrbelo za tebePomežik

MILAN petek, 13. marec 2009 ob 19:29

Juhuhu pa si le prta Kamenščaki obrjeni

MHA petek, 13. marec 2009 ob 22:01

Tista ženska pa ded skos pucata vüni po hiši, namesto ka bi od znotra.

Dejan petek, 20. marec 2009 ob 00:51

Zej pa de te pomalen trebalo nekšo žurko nareti. Problem je, ka Petra čez vikende vedno dela pa bi se nekak spodobilo, ka je to čez vikend pa ka je ona tüdi poleg Nasmeh
Lehko pa se zmenimo zej za soboto. Petra sicer dela, samo pride ob enejstih večer domu. Te mo mi že malo ugli bugli Nasmeh No sej vedna nebi neke na veko to razbijali pa se ga napijovali Hihihi Tak na izi, kak je bila že predvselitvena Nasmeh Tak, ka gdo ma cejt, se nej javi pa se te zmenimo, ka malo pridete polüknit. Či pa nede interesentov te pa gda drügič. Al pa bon som kakši six pakl vniča pa Legionar de venda priša na kakšo pivo Na zdrovje

tota petek, 20. marec 2009 ob 06:23

Jas pa sen že mislila, ka nič od fsega tegaNasmeh Ti samo reči gda nej pridemo, pa mo te že prišli.Jaaa Legionar itaki nima daleč, jas pa bon te že tantok prikresala za kakšno vürico. Pa pepelnik bon soboj prneslaPomežik

MHA petek, 20. marec 2009 ob 09:00

V Dejanoven stanovoji pa se ne kadi A-A Haha

tota petek, 20. marec 2009 ob 09:14

MHA je napisal/a:
V Dejanoven stanovoji pa se ne kadi A-A Haha

VenJaaa Na balkoni paJaaa Potrjeno, sprobanoJaaa

Dejan petek, 20. marec 2009 ob 10:21

Vüra bi bila neke takšega kak prešjo krot Nasmeh Nekše zadeve še mon pret v soboto pa moren viditi, kak dugo.

Gnes pa so že ob sedmih zaron tü neke vrtali pa štemali. Po celen bloki je odmevalo, to te buje Hjooj Jajks Sen že pozoba, kak je to v bloki, dere se sosid sprovi neke delat.

kobreti petek, 20. marec 2009 ob 10:28

... kak fajn sploh vekarce ne nücašHaha

MHA petek, 20. marec 2009 ob 22:10

Aha, to pa seš moga navaditi, de ti fsake teko cejta nekšui sosid neke štema.

Dejan sobota, 21. marec 2009 ob 14:31

Fsakši den neke ružijo Jajks Blok pač.

Za žurko pa brž nega nekše sile. Mo mogli prestaviti za nedoločen cejt Mislec

Zvončica sobota, 21. marec 2009 ob 20:50

Eh Dejan ve de še cejt za takše akcije.....jaz zej pazin mojo malo vnukico tak ka nega šans ka bi šla. Mlodin treba dati priliko ka "kon grejo" ob konci vikenda.....končno pa, ve se lehko poleti ge na prelepen trgi vsednemo pa kej spijemo pa rečemo....če ne pret pa na sejmi...

Jernej sobota, 21. marec 2009 ob 22:11

Gor ..dobra ideja!
Dejan, ges san gnes šao Prleški Avtodom. San mimo tvojega bloka šao pa san
glejdo či bi bio sločajno duma samo san belo pušico nej nigi vido!

To tekočino ka san isko so Avtodomi nej meli..... Pijunca Na zdrovje Hihihi

Dejan sobota, 21. marec 2009 ob 22:53

Ja bode že cejt gda, ka mo opet vküp prišli. Zej smo še fsi bol na küpi Nasmeh

Ne me je blo duma, negda ob sedmih sen priša. Či pa bi sila grotala, pa mon nekše bombe v hladilniki Na zdrovje

MILAN nedelja, 22. marec 2009 ob 08:53

Hjooj Dejan kak vidiš ka fsi čokamo darila so že kredik samo vabilo mere priti
pa makar dere de nejveč dela

MILAN nedelja, 22. marec 2009 ob 08:55

Vuuhuu Dejan tan sen vidja(na sliki) ka moš že zeleni tepih v kišti za rože to je vredik samo še por plastičnih rož pa de balkon v cvetji
Rožica Rožica Rožica

Legionar ponedeljek, 23. marec 2009 ob 21:09

Ke zej, nije blo fešte? Zej se moreva zmeniti Dejan, keri de kero soboto meja fešto. Jaz se verjetno toti teden tüdi že selin v bejto. Jaz bon van verjetno samo termin postava, tepa keri bo bo, keri pa ne. Te se že malo potrüdili, či de šteli mojo bejto malo krsititi.Hihihi

Dejan torek, 24. marec 2009 ob 01:57

Neje blo gužve. Pret so bli vsi glasni, zej pa so se nekan poskrili Ne ne ne



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.