tota petek, 13. februar 2009 ob 08:16

Vidin, ka se ne bojiš izzivof...pa ka si stalno priprovleni pomogati sosidi v stiski Hehe Za takšo res moreš biti v dobri kondiciji, ka nebi omaga...Mrtev

Legionar petek, 13. februar 2009 ob 09:57

Itak.Kul

Tunč petek, 13. februar 2009 ob 11:08

Kondicija pri takšnih stvareh nesmi biti problem za provega PrlekaHaha

tota petek, 13. februar 2009 ob 11:59

No, prleški dečki res neste samo tak........Aplavz Ne, ka bi kere drüge s ten štela v nič dovati, samo Prlek je le PrlekKis na fris Ljubezen

Legionar nedelja, 15. februar 2009 ob 21:15

tota je napisal/a:
No, prleški dečki res neste samo tak........Aplavz Ne, ka bi kere drüge s ten štela v nič dovati, samo Prlek je le PrlekKis na fris LjubezenTo je reč!To ja Kul

tota ponedeljek, 16. februar 2009 ob 06:43

Ke je res, je res, tü nimaš kejJaaa

Dejan ponedeljek, 16. februar 2009 ob 12:20

Malo ste brž zglejzali Jajks

Zej de se mi malo pogled iz okna spremenja Nasmeh

Pret:



Zej:

tota ponedeljek, 16. februar 2009 ob 14:50

Sprememba je res veka, ke se razgleda tiče. Pa tista tüdi nede mala, ke se tišine tiče. Tü do ti furt avti pa tovorjoki mimo šibaliŽalosten Takak ova pesen: Namesto ptic zbudi me motor, namesto jutra srečam meglo....To je davek mestjanarskemi živleji.

Na zadnje urejal: tota, dne: ponedeljek, 16. februar 2009 ob 14:50

Dejan ponedeljek, 16. februar 2009 ob 20:56

Ne straši me, ka si nen premisla Tiho

MHA ponedeljek, 16. februar 2009 ob 20:59

Pret si v grabo gleja, zej pa boš na breg gleja. Hihihi

Jernej ponedeljek, 16. februar 2009 ob 21:02

Zdaj si lejko skoron MHA pa Dejan Papa mahata!
Cü Dejan glavno ka si na svojen!

Dejan ponedeljek, 16. februar 2009 ob 21:05

Ja pret sen gleja dol, zej pa gor. Sicer pa še nesen v Lotmerki pa še kakši teden ziher nen. Da še treba porihtati razne stvari.

Zvončica ponedeljek, 16. februar 2009 ob 23:38

Če moš dobra okna notri te te nede promet motja....keko ven so okna tü pri krožišči mejovali za bole "zvokotesna"....bor nad banko ven ka so mejana. razgleda pa resen neš nekšega meja...tak kak nihče od nos neHudi Ubog Zato pa se te gre več "terenit" na deželoZavijač Po zračni liniji pa si kakših 500m proč od mojega štaciona.

Dejan ponedeljek, 16. februar 2009 ob 23:56

Sej okna so nova notri, tota plastična AJM pa fejn dihtajo. Bon pa se zapela gor na Kamenščak, gda bon si lepšega razgleda zaželja Nasmeh
V soboto pa sen te Zvončica vida, kak ste "terenili" gor na breg Nasmeh
V Lotmerki pa smo več al meje fsi 500 metrof po zračni liniji narazen, ker če je že malo več, si že vün z Lotmerka Hihihi

tota torek, 17. februar 2009 ob 06:02

Takak ti je Jernej napisa: glovno, ka si na svojen. Se boš že navada. Do Kamenščaka pa tüdi neš daleč meja.Jaaa

Legionar torek, 17. februar 2009 ob 10:32

tota je napisal/a:
Sprememba je res veka, ke se razgleda tiče. Pa tista tüdi nede mala, ke se tišine tiče. Tü do ti furt avti pa tovorjoki mimo šibaliŽalosten Takak ova pesen: Namesto ptic zbudi me motor, namesto jutra srečam meglo....To je davek mestjanarskemi živleji.

Na zadnje urejal: tota, dne: ponedeljek, 16. februar 2009 ob 14:50
Ne straši čeha, če ne de odiša pred kak de priša.Hehe No, tak hüdo je po ne. Resen je ka je seveda gostejši promet, kak negi na vesi (tüdi son sen svojih 30 let preživja na vesi), samo se vsemi navodiš. Ponoči pa je kar mir, na srečo.To ja

tota torek, 17. februar 2009 ob 13:08

Pa nesen ga mislila strašiti, se pa je te nekši ded! Malo več praske de že tü kak je je na Kamenščaki vajeni, ne? Dejan, se si neš premisla, ne? Či s Petroj štampet zbirata, te veš, ka gre zaresen...Hihihi

MHA torek, 17. februar 2009 ob 15:42

eh, vepa v lotmerki po ne tak hüdo kak eni gučite. Lotmerk je meni zakon! Punk

Zvončica torek, 17. februar 2009 ob 23:43

Kakši got je....naš je! Ne, MHA?Juhuhu Hja, Dejan na Kamenščak pa dostikrot plezin....samo zej momo te ponavodi še princezo v vozeki polek...Beba

Dejan sreda, 18. februar 2009 ob 00:07

tota je napisal/a:
Pa nesen ga mislila strašiti, se pa je te nekši ded! Malo več praske de že tü kak je je na Kamenščaki vajeni, ne? Dejan, se si neš premisla, ne? Či s Petroj štampet zbirata, te veš, ka gre zaresen...Hihihi

Nen si ne premisla. Đumbos pa je itak večji, kak negi na vesi. Kak te veš, ka štampet zbirama? Nasmeh

Lotmerk, moje mesto Kul



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.