tota sreda, 18. februar 2009 ob 06:08

Dejan je napisal/a:
tota je napisal/a:
Pa nesen ga mislila strašiti, se pa je te nekši ded! Malo več praske de že tü kak je je na Kamenščaki vajeni, ne? Dejan, se si neš premisla, ne? Či s Petroj štampet zbirata, te veš, ka gre zaresen...Hihihi

Nen si ne premisla. Đumbos pa je itak večji, kak negi na vesi. Kak te veš, ka štampet zbirama? Nasmeh



Sen vajdva vidla f saloni.Nasmeh Ona je bila zagreta za štampet, ti pa bole za računalniško mizo....Hehe

MILAN sreda, 18. februar 2009 ob 08:52

Hjooj ja ke pa te to je

Dejan sreda, 18. februar 2009 ob 10:38

tota je napisal/a:
Dejan je napisal/a:
tota je napisal/a:
Pa nesen ga mislila strašiti, se pa je te nekši ded! Malo več praske de že tü kak je je na Kamenščaki vajeni, ne? Dejan, se si neš premisla, ne? Či s Petroj štampet zbirata, te veš, ka gre zaresen...Hihihi

Nen si ne premisla. Đumbos pa je itak večji, kak negi na vesi. Kak te veš, ka štampet zbirama? Nasmeh



Sen vajdva vidla f saloni.Nasmeh Ona je bila zagreta za štampet, ti pa bole za računalniško mizo....Hehe


V keren saloni? Pa kak te veš gdo sen jas? Nasmeh

Sen pa zej glih priša domu, ka smo nabavili postelo, omoro pa mizo Hejho Tak ka zej je kje je Jajks

Nela sreda, 18. februar 2009 ob 11:14

MHA je napisal/a:
eh, vepa v lotmerki po ne tak hüdo kak eni gučite. Lotmerk je meni zakon! Punk

Meni je Lotmerk tudi cool, nevem nekda so vsi pravili, kak do odisli vun z Lotmerka, meni tan nic ne falilo, jaz sem provila kak bom celo zivleje tan zivela, ker mi res fejn blo, lidje so pa tudi vredi. No zej sem pa te itak odisla 240km vkrej, pa se to nebi, ce me nebi Prekmurec zmeso, Hihihi pa me okrog prsta namoto. Poljub

Upam, da se gdej vrneva nazej v moj sladki Lotmerk, Nasmeh pa to zavedno.

Legionar sreda, 18. februar 2009 ob 11:27

Dejan je napisal/a:
tota je napisal/a:
Dejan je napisal/a:
tota je napisal/a:
Pa nesen ga mislila strašiti, se pa je te nekši ded! Malo več praske de že tü kak je je na Kamenščaki vajeni, ne? Dejan, se si neš premisla, ne? Či s Petroj štampet zbirata, te veš, ka gre zaresen...Hihihi

Nen si ne premisla. Đumbos pa je itak večji, kak negi na vesi. Kak te veš, ka štampet zbirama? Nasmeh



Sen vajdva vidla f saloni.Nasmeh Ona je bila zagreta za štampet, ti pa bole za računalniško mizo....Hehe


V keren saloni? Pa kak te veš gdo sen jas? Nasmeh

Sen pa zej glih priša domu, ka smo nabavili postelo, omoro pa mizo Hejho Tak ka zej je kje je Jajks


škoda. Jas pa sen ti že misla predlagati, ka či nimata postele, ka za toti cejt dokič je ne nabovita, lehko tvoja pride k meni spot, jas še mon malo placa polek sebe.Vrag smejun

tota sreda, 18. februar 2009 ob 11:53

Dejan je napisal/a:

V keren saloni? Pa kak te veš gdo sen jas? Nasmeh

Sen pa zej glih priša domu, ka smo nabavili postelo, omoro pa mizo Hejho Tak ka zej je kje je Jajks


Prešji tjeden v S**poji. Kak ven, ka si ti? Se pa je zadosti slik na portali, na kerih si ti gorNasmeh Pa še mislin, ka sen te negda kak malega piceka poznala....

Dejan sreda, 18. februar 2009 ob 11:56

Legionar je napisal/a:
škoda. Jas pa sen ti že misla predlagati, ka či nimata postele, ka za toti cejt dokič je ne nabovita, lehko tvoja pride k meni spot, jas še mon malo placa polek sebe.Vrag smejun

Zej pa si ga začeja srati Hehe

V Lotmerki pa ti nič ne fali, či moš gi delati. Či si na zavodi pa se ne sekiraš, gi boš slüžbo doba, te je vredi. Pa za mladino je tüdi ne nejbole poskrbleno, tak ka ne čüdno ka dosti lüdi ne vidi glih v Lotmerki nekše prihodnosti.

Dejan sreda, 18. februar 2009 ob 12:01

tota je napisal/a:
Dejan je napisal/a:

V keren saloni? Pa kak te veš gdo sen jas? Nasmeh

Sen pa zej glih priša domu, ka smo nabavili postelo, omoro pa mizo Hejho Tak ka zej je kje je Jajks


Prešji tjeden v S**poji. Kak ven, ka si ti? Se pa je zadosti slik na portali, na kerih si ti gorNasmeh Pa še mislin, ka sen te negda kak malega piceka poznala....


Ke se bojiš ka bi reklamo naredla? Nasmeh
Toto mojo stanovoje pa iskaje pohištva je grota provi resničnostni šov Hihihi Vsi vse vejo Hehe

Ja za mene vete, gi popan slike gor, od vos pa nobeden ne do nekše slike v profil, ka bi vas vida gdo ste Nasmeh Te pa me včosih gdo sred mesta stovi pa se z meno pogovorja pa gor pa dol, kot da se že 100 let poznama, meni pa nič jasno gdo to je Hihihi
Pa to je že fest duuuuugo nazej, ka sen jas mali picek bija Hehe

tota sreda, 18. februar 2009 ob 12:22

Sen si mislila, ka nesmen napisati imena salona. Pa sej nima veze. Či pa si misla, ka se boš v Lotmerki lehko skrija, te pa si se pošteno zmotja. Pa tü ja fsi o fsaken fse vejo. Fčosih še celo drügi več vejo tebi kak ti son.Hehe To je pač Lotmerk.

Ke pa se slik tiče, pa je tak, ka človeki fčosih paše, ka je malo anonimen... Kul

Dejan sreda, 18. februar 2009 ob 12:30

Hja, vsi bi se neke skrivali. Pret kon te? Nasmeh

Te bi me lehko cuknila za rokof tan. To se je že večkrot zgodilo, ka mi keri provi ka me je vida tan pa tan. Samo jas niman nič od tega. Da bi mi te vsej špricar pločali Žalosten Hehe

tota sreda, 18. februar 2009 ob 12:36

Dejan je napisal/a:
Hja, vsi bi se neke skrivali. Pret kon te? Nasmeh

Te bi me lehko cuknila za rokof tan. To se je že večkrot zgodilo, ka mi keri provi ka me je vida tan pa tan. Samo jas niman nič od tega. Da bi mi te vsej špricar pločali Žalosten Hehe



Špricar je ne problem pločati....Pa nekan žeden si mi res zgledna, gdo sta fkrej od štampetof šla...Hehe Samo sen bila z mojin malin divjokon tan, gi je celi salon na glovo postava, ne ka te oštarije nebi...Pa nesen vaj štela motiti pri tak važnih stvareh. Prvo sküpno stanovoje neje glih hecKul

Obečan, ka te pocukan za rokof, gdo te po ge vidin. Zej ma se itaki večkrot vidla, gi boš v Lotmerki. Pa fsakši den gren tan mimo po malega v vrtec. Taka - se vidimo...Kul

Na zadnje urejal: tota, dne: sreda, 18. februar 2009 ob 12:38

Dejan sreda, 18. februar 2009 ob 12:39

Aaa, hehe. Te pa se te spotin Nasmeh Mali je fsakši stol pa postelo sproba Hihihi

tota sreda, 18. februar 2009 ob 12:41

Točno. Toto dete je pa resen provi tornado v LotmerkiJaaa

Legionar sreda, 18. februar 2009 ob 16:58

tota je napisal/a:
Dejan je napisal/a:
Hja, vsi bi se neke skrivali. Pret kon te? Nasmeh

Te bi me lehko cuknila za rokof tan. To se je že večkrot zgodilo, ka mi keri provi ka me je vida tan pa tan. Samo jas niman nič od tega. Da bi mi te vsej špricar pločali Žalosten Hehe



Špricar je ne problem pločati....Pa nekan žeden si mi res zgledna, gdo sta fkrej od štampetof šla...Hehe Samo sen bila z mojin malin divjokon tan, gi je celi salon na glovo postava, ne ka te oštarije nebi...Pa nesen vaj štela motiti pri tak važnih stvareh. Prvo sküpno stanovoje neje glih hecKul

Obečan, ka te pocukan za rokof, gdo te po ge vidin. Zej ma se itaki večkrot vidla, gi boš v Lotmerki. Pa fsakši den gren tan mimo po malega v vrtec. Taka - se vidimo...Kul

Na zadnje urejal: tota, dne: sreda, 18. februar 2009 ob 12:38
No, tepa se midva tüdi 100% poznava, či tü mimo po deco hodiš v vrtec.Pomežik

tota sreda, 18. februar 2009 ob 17:40

Legionar, ne bi znola keri si. Sen pa si štidirala, ka bi tisti do strehe blaten terenec s soboškin grbon lehko bija tvoj...

Dejan sreda, 18. februar 2009 ob 17:57

Hehe, tota pa je zej dobra Nasmeh Hmm, kak se zej to čüje Nasmeh

Legionar, či ti na okni visiš pa dol glejaš, gdo mimo hodi? Nasmeh

Bija pa sen zej glih tan pa sen nikoga ne nigi sreča. Nekšo mirno je v toten bloki Hm

Legionar sreda, 18. februar 2009 ob 18:02

tota je napisal/a:
Legionar, ne bi znola keri si. Sen pa si štidirala, ka bi tisti do strehe blaten terenec s soboškin grbon lehko bija tvoj...

Ne, tisti je ne moj.Je pa moj tisti, ki ma na zodji šejbi nalepko LEGIO PATRIA NOSTRA.To ja Malo pogledni drügič, pa boš znola.Pomežik Mon pa takši posel, ka priden večkrat zaron dumu, kdo vi deco v vrtec vozite, zato keko teko poznan ene lidi.

Dejan, tebe pa sen glih pred vida, kdo sen ša v slüžbo, ti pa glih vün z bloka.Pomežik

tota sreda, 18. februar 2009 ob 18:04

Dejan je napisal/a:
Hehe, tota pa je zej dobra Nasmeh Hmm, kak se zej to čüje Nasmeh

Legionar, či ti na okni visiš pa dol glejaš, gdo mimo hodi? Nasmeh

Bija pa sen zej glih tan pa sen nikoga ne nigi sreča. Nekšo mirno je v toten bloki Hm


E, glih to sen mislila napisati, kak si ti napisa, pa sen se rejši zadržola, ka nebi užaljeni bija...Ke dosti si nima začeti, či spremla mimohodnike al bol mimohodnice..Nasmeh

Či je f toten bloki res takšen mir, te ne ven či boš ti Dejan lehko kakšo veko selitveno brndžo organizira...Do te hitro prizemlili. Edino, či de Legionar posredüva, veš kot staroselec totega blokaPomežik

tota sreda, 18. februar 2009 ob 18:13

Legionar je napisal/a:
tota je napisal/a:
Legionar, ne bi znola keri si. Sen pa si štidirala, ka bi tisti do strehe blaten terenec s soboškin grbon lehko bija tvoj...

Ne, tisti je ne moj.Je pa moj tisti, ki ma na zodji šejbi nalepko LEGIO PATRIA NOSTRA.To ja Malo pogledni drügič, pa boš znola.Pomežik Mon pa takši posel, ka priden večkrat zaron dumu, kdo vi deco v vrtec vozite, zato keko teko poznan ene lidi.


Bon drügič preglednila fse zodje šejbe na toten parkplaci. Znola pa še stalno nen, keri si ti. Zaron pa mene tan nemreš viditi, da malega ne vozin v vrtec jaz, či pa ga že pelan, parkeran ozaja za vrteconHaha Da sen pridna, pa se držin priporočila, ka nej ozaja parkeramo, ka ne delamo gužve tü pri vašen bloki.Jaaa

Ke si varnostnik, policej ali vojok, ka hodiš nočne šihte delat?

Legionar sreda, 18. februar 2009 ob 18:18

tota je napisal/a:
Legionar je napisal/a:
tota je napisal/a:
Legionar, ne bi znola keri si. Sen pa si štidirala, ka bi tisti do strehe blaten terenec s soboškin grbon lehko bija tvoj...

Ne, tisti je ne moj.Je pa moj tisti, ki ma na zodji šejbi nalepko LEGIO PATRIA NOSTRA.To ja Malo pogledni drügič, pa boš znola.Pomežik Mon pa takši posel, ka priden večkrat zaron dumu, kdo vi deco v vrtec vozite, zato keko teko poznan ene lidi.


Bon drügič preglednila fse zodje šejbe na toten parkplaci. Znola pa še stalno nen, keri si ti. Zaron pa mene tan nemreš viditi, da malega ne vozin v vrtec jaz, či pa ga že pelan, parkeran ozaja za vrteconHaha Da sen pridna, pa se držin priporočila, ka nej ozaja parkeramo, ka ne delamo gužve tü pri vašen bloki.Jaaa

Ke si varnostnik, policej ali vojok, ka hodiš nočne šihte delat?
Haha, nič od tega nesen. Kapa se parkiraja tiče, pa je to resen problem. Zasedejo nan včosih celi parkerplac toti ke deco v vrtec vozijo, mi pa nimamo ge parkirati.Hud Zodjič me je en stori ded tak svada, ka se ga skoro na gobec.Boksar Vüni ma znak ka nesmi tü parkerati, te pa še znoreje, kdo sen parkira pred blok, češ ka un nima ge parkerati...Mater mu j...Hudec Zapri

Taka či si tak pridna, ti enkrat eno kafe negi pločan...Ali pa špricar či ga piješ. Lehko pa tüdi pivo, kekoli pač.Pomežik



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.