MILAN sreda, 16. avgust 2006 ob 20:41

Šokiran Ja naenkrat se najde dosti resnice na toti stroni, stroh za službe na občini pa doj vgašuvaje strani,pomeni ka je nevola tu. Pred štirimi letmi so to naredli bol elegantno pa ponovno zmogali.Škoda ka je tota vladavina prinesla telko negativnega v Lotmerk,ponovno kandidirati pa pomeni meti jejca,oziroma biti do konca zaslepleni s svojo sposobnostjo. Mislec

Pepek z brega sreda, 16. avgust 2006 ob 20:49

Venda se zanesejo na Sveto pismo. Tan negi piše, ka do slepi spregledali...

Nema veze sreda, 16. avgust 2006 ob 21:17

Vupajmo ka de toti slepi prleški narod res spregledna-če je Esmeraldi grotalo, de jin tudi!!!- Vsaj vupan! 2 krat so jih zadosti nategnili, zej venda narod nede več takšnih butlov volija.

Dejan sreda, 16. avgust 2006 ob 23:31

Jah kej te veš. Lotmerk je Lotmerk. Starejši kmečki lidje so navajeni na nekšo stalnost. Do rekli, či smo na zodjo Špindlera volili, te še mo ga zej. Vejo pa itaki ne, zake so ga volili. Dokič nen vida, tak dugo nen verva!
Ka pa so stron zaradi tega dol fgasnili, pa še je en dokaz kak se v Lotmerki dela. Či mo keri kej za pripomniti pa kakšo kritiko dati, ga treba čin pret utišati, ne ka bi se potrüdili pa iz tistega nekej dobrega vün potegnili. Bedarija Dol

Nema veze četrtek, 17. avgust 2006 ob 15:43

To tudi na policiji vejo tak narediti, če mene pitaš, je Lotmerk komunistično mesto-spucati vejo vse, narod pa jih pri ten podpira-sramota!!!Dol

Nema veze četrtek, 17. avgust 2006 ob 15:52

Sej bo, en komentar sen doda na Listi za razvoj mesta in vasi. Lehko si ga pogledne, pa sami kakšnega oddote-mogoče de hasnilo, no mogoče pa ne, samo negi je treba začeti!!!

Lep pozdrav

link--- http://www.lrmv.org/mladi.htm

Nema veze četrtek, 17. avgust 2006 ob 17:54

Lotmerška občina je mela veke ambicije, venda je vedno svalilo penez za obnovo in razvoj!!! Zej sen zvoha še eno zadevo, ki jo je naročila občina-pa mislin ka javnost za tone zno!!!
Poglente

http://www.kalamar-architects.com/sljutomer.html

MHA četrtek, 17. avgust 2006 ob 20:16

Ke si nor kakša béjta Huh Huh Huh
To so mislili v Lotmerki spovati!? Zno sen ka bi se neke povalo, san sen ne zno ka na tak veko Haa Haa
Škoda ka špindler neje bia sposoben penez zrihtati Hud

Nema veze četrtek, 17. avgust 2006 ob 22:52

To je bija kao idejni projekt, keri pa je seveda tudi nekaj košta, pa keko jaz ven neje skoro nihče zato zna!!!

erof petek, 18. avgust 2006 ob 13:08

Zloba keri koli bo da si samo za sebe gledajo nič dobrega
Hud je pa res da samo dosta gučijo,pa si zobe sunčijo pa ploskajo somi sebi....???
katastrofa do zaj katastrofa dale......itak.....


Dejan petek, 18. avgust 2006 ob 16:17

Zgleja ka so na opčini listali toti forum, da opčinska spletna stron opet dela. Sej ne ka bi jo pogreša... Haha

MHA petek, 18. avgust 2006 ob 16:41

Te pa gren poglednen či je ke novega župan gor djo, mogoče pa so jo renoverali, ka se te nedo san hfolili ka so ceste zrenoverali. Mislec

Nema veze petek, 18. avgust 2006 ob 21:23

No tepa naše debate le hasnijo, vüpan ka do novega župana tudi prnesle!!!

Nema veze nedelja, 20. avgust 2006 ob 13:19

Al pa vsaj novi mladindki center, ka do mlodi meli ke biti pa se veseliti!!!

Jezik

Dejan nedelja, 20. avgust 2006 ob 22:29

Nema veze je napisal/a:
Al pa vsaj novi mladindki center, ka do mlodi meli ke biti pa se veseliti!!!

Jezik


Ja, dokič ga po nedo podrli No ja

Dejan nedelja, 20. avgust 2006 ob 23:33

Zgleja ka so opčinsko stron prenovlali v totih dneh ke je bila nedosegliva. Mi je takoj v oko palo ka so tiste sive slike kej so ble pret v glovi strani, zamejali z barvnimi Haha
Pa še eno por nekših malenkosti je drgači. Samo še je vseeno to daleč od toga, kej bi se dalo fse popraviti pa bojše narediti... No ja

Nema veze ponedeljek, 21. avgust 2006 ob 10:44

To samo teko ka bi mi mislili ka so prenovlali! V resnici pa jih je malo panika, pa so jo hitro nazaj vklopili!!! Stron neje niti malo interesantna, to bi še jaz v par vürah vküp zrihta!!!
Zej pa čemo novi mladinski center!!!!

Zvončica torek, 22. avgust 2006 ob 23:22

Ka se zej tü debatira od volitev ali od strani?Zid

Dejan sreda, 23. avgust 2006 ob 00:28

Zvončica je napisal/a:
Ka se zej tü debatira od volitev ali od strani?Zid

Hehe. Da tak v fsakši debati pridemo iz enega v šesto. Samo si pogledni tan pri oklepnikih kak smo do butelk prišli Haha

Lilly sreda, 23. avgust 2006 ob 11:34

No, te pa ka še jaz nekej dodam.
Mislim, ka v prvem krogu letos že spet ne bomo dobili kandidata. Tak, ka mo spet izbirali v drugem krogu, in sicer "manj slabega" kandidata. Največjo možnost, da se uvrstita v drugi krog, imata po moje Špindler (ker so se ga nekateri zelo navadili, in tudi zato, ker je LDS) in Nemec (Mislec , mislim, da bi on v volilnem boju lahko znal dobro argumentirati svoja stališča, čeprav dvomim v njegovo stranko).

no, bomo vidli. Bo pa sigurno zelo zanimivo.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.