Jernej četrtek, 28. september 2006 ob 08:38

Tej obcinske volitve no bar po mojem nedo drzavne probleme rejsili...samo mate prav ges mu tüdi sao na volitve Nasmeh ..po dugem cajti!

Jernej četrtek, 28. september 2006 ob 12:28

Zdaj san gli zvedo ka de moja diklina z Lotmerka na volitvaj v Lotmerki. Pac pri komisiji HahaAplavz

D. Nema veze četrtek, 28. september 2006 ob 12:47

Ja, na volitve je vsekakor treba iti-posebej velja to za mladino! Če nede mladina volila, te se nede nikdar nigi nič spremenilo!!!

Lp

MILAN četrtek, 28. september 2006 ob 21:43

Lepo ka je bor eden mlodi preštima ka morete na volitve.
Za fsakega mlodega ki de ša volitve, bon pripravja presenečenje.
Povolilno kislo župo,ZAPSTOJN, PA ŠE EN DOBER ŠPRICAR za šejnk.
Vaš ljudski umetnik Milan
Ideja Ideja Ideja Ideja Ideja

Plačnik pa bode novi župan.!!!!!Aplavz Aplavz Aplavz

Zvončica sobota, 30. september 2006 ob 23:15

problem momo ka še tote kisle žüpe nesmo pojeli ka so nan jo pred štirimi leti skühaliHaa Ubog Jok Zaj bi nan te lehko pomalen kakšo drügo žüpo prpraviliMislec

MHA sobota, 30. september 2006 ob 23:54

Tista žüpa je tak ali tak že spisnivila

Pepek z brega nedelja, 1. oktober 2006 ob 00:06

Ven je ne samo kisla žüpa spisnivila, pač pa tüdi tisto, kej so van na volitvah zvolili.

Zvončica nedelja, 1. oktober 2006 ob 00:14

Ja, zato pa mo zaj po noven v Lotmerki odprli fabriko ke de iz tote neskončne gmote pisnivega delala penicilinAplavz

MHA nedelja, 1. oktober 2006 ob 00:59

Za letos nedo žüpe skühali, pač pa mo dobili konzerve "segre pa požeri"

Pepek z brega nedelja, 1. oktober 2006 ob 14:41

...in to na šakreti, ka boš na proven mesti, či de te potiralo!

Zvončica ponedeljek, 2. oktober 2006 ob 19:34

Lehko pa nede tak hüdoHaa

MHA ponedeljek, 2. oktober 2006 ob 19:43

Püstimo se presenetiti Jok

Lilly sreda, 4. oktober 2006 ob 11:54

Jaz se strinjam s tistimi, ki gučijo, ka je letos z našimi kandidati bole slabo. Ali prejšnja leta po moje neje blo nič bojše. Bo že, kak more biti ;-)

Aja, pa daj kliknite na www.sobotainfo.com, pa glasujte za župane, ker je neka županska stavnica gor. Pa če ne zaradi drugega, zaradi nagrad Aplavz
Jaz sem že. Samo ne povem, za koga Zloba

Dejan četrtek, 5. oktober 2006 ob 01:07

Zej smo še dobili prospekt od Lebara domu. Tote volitve letos bodo zanimive, jaz van rečen! Nasmeh

Na sobotainfo.com so se že razpisali:

Nizki udarci v prleški prestolnici
Lebar preko letakov obtožuje Špindlerja
Dejan Bogdan | Sreda, 04.oktober 2006, 23:19
Predvolilno obdobje se v Ljutomeru zaostrujejo. Kandidat za župana Boris Lebar preko letakov obtožuje in graja dosedanjega župana ter vnovičnega kandidata Jožefa Špindlerja.

V letaku Boris Lebar trdi, da je Jožef Špindler brezdelno sedel na oblasti in zapravljal občinski denar. Kazal naj bi se na otvoritvah projektov za katere ni imel nobenih zaslug. Župan naj bi se zabaval na sejmih, sprejemih in dirkah. Zraven tega naj bi bil sprt z vsemi sosedi. Lebar opozarja, da je ljutomerska občina najbolj zaostala v Pomurju.

V letaku je zapisanih še več očitkov. Seveda smo za mnenje povprašali zdajšnjega župana Občine Ljutomer Jožefa Špindlerja. »Nad početjem Borisa Lebarja sem globoko razočaran in užaljen. Vse obtožbe v letaku najodločneje zavračam. O Lebarjevem početju sem obvestil vrh njegove stranke. Sam sem s Socialnimi demokrati uspešno sodeloval v obeh poslanskih mandatih, zato sem nad početjem njihovega člana še toliko bolj presenečen. Ves dan dobivam klice podpore, ki mi pravijo naj vztrajam pri svoji politiki. Prepričan sem, da smo s kolegi v stranki na pravi poti. Razmišljam, da bi celotno zadevo predal pristojnim organom«, je poudaril Špindler, ki se bo 22. oktobra potegoval že za svoj tretji mandat.

Boris Lebar nam je v pogovoru zatrdil, da stoji za vsem, kar je zapisano v letaku. »Stanje je v resnici takšno kot je zapisano v letaku. Župan naj kar sproži vse ukrepe, ki se mu zdijo potrebni. Sam pa o tej zadevi ne mislim več polemizirati«, je še dodal Lebar. S takšnimi potezami dobivajo volitve v Ljutomeru nove dimenzije. Na žalost negativne.

MHA četrtek, 5. oktober 2006 ob 12:44

Tota izjava je nejbojša

Župan naj bi se zabaval na sejmih, sprejemih in dirkah. Zraven tega naj bi bil sprt z vsemi sosedi.

MHA četrtek, 5. oktober 2006 ob 13:05

Zlorabili Drnovška

Ljubljana | 5.10.2006 | T.S.
V občini Piran so se pojavili predvolilni plakati s sliko predsednika Drnovška, čeprav ne gre za njegovega kandidata.

Drnovšek o plakatih ni vedel ničesar (Foto: POPTV) Po občini Piran so se pojavili predvolilni plakati s podobo predsednika Janeza Drnovška. Gre za predvolilno kampanjo Ivana Dekleve in njegove kandidatne liste z imenom Lista Dekleva & krajani.

Iz predsednikovega urada so sporočili, da Drnovšek za uporabo svoje podobe v kampanji ni dal soglasja in da o tem početju ni bil niti obveščen s strani Dekleva ali njegove liste. Predsednik ob tem ugotavlja, da gre za očitno zlorabo in zahteva, da odgovorni za plakatiranje, plakate odstranijo. V nasprotnem Drnovšek napoveduje, da bo moral uporabiti ustrezne pravne poti.

Dekleva je občinski svetnik stranke LDS v Piranu, sam pa sicer ne kadidira za župana v občini Piran vendar le predstavlja svojo listo. Na novinarsko vprašanje, zakaj je na plakatih uporabil sliko predsednika, je Dekleva le ostal brez besed.

Dejan četrtek, 5. oktober 2006 ob 13:11

Toti del je nejbojši vün iz prospekta:

"...Župan pa se zabava na sejmih, na sprejemih, na dirkah, potuje naokrog in se vozi v Ljubljano...
Sprt je z vsemi sosedi.
Vse sosednje občine se nas izogibajo, ko gre za skupna dela,
saj so same in brez naših politikov bolj uspešne...

...V občinah Radenci in Radgona gradijo vrsto novih gospodarskih objektov.
Pri nas je sredi glavnega trga blato in voda, če je že v bazenu ni...

...Sam župan je na eni od sej začudeno vprašal:
"Le kaj fali makedamskim cestam?"
Le kaj jim manjka, g. Špindler? Manjka jim asfalt, če še ne veste!
Saj ne morete vedete, ko se udobno vozite drugam, tudi za naš denar.
K nam pridete samo takrat, ko je veselica, dobra pijača in jedača.
Takrat nam tudi vi lepo govorite, obljubljate..."

Tak ka sen se moga poleg smejati, kda sen to bra Haha

Dejan četrtek, 5. oktober 2006 ob 13:36

V datoteki so vsi kandidati, ka te znali koga voliti Nasmeh

http://www.prlekija-on.net/components/com_simpleboard/uploaded/files/ObcinaLjutomer_VOLITVE2006.pdf

D. Nema veze četrtek, 5. oktober 2006 ob 13:43

Soočenja bodo po moje prova komedija! Haha Haha

MHA četrtek, 5. oktober 2006 ob 13:46

Te de se bor neke dogajalo v Lotmerki, či se je že dozda ne



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.