prlek1825 sreda, 10. marec 2010 ob 19:20

morem se smejati,.,,,nerat šinflem zimsko službo ali gnes pa je ubitačno...sneg fuda celi den tak ke je hudo,,,te pa negi ob 10 ki je blo 5 centi snega so plužili mimo nos stranska cesta pa vidlo se mi je vse normalno,,,zej pa je snega tak ke z avtom zopihe pa ki nega zopihov sneg rivleš naprej,,pa to še te nekak sprejmen ke nemrejo biti vse ceste naenkrat čiste pa ke stranske pridejo na konec,,,samo ne razmin pa ke je ormož v mesti skoron isti kak naša stranska cesta,,,to pa mi neje glih nejbole jasno

Legionar sreda, 10. marec 2010 ob 20:03

Jas sen tüdi kleja gnes kdo sen se pred s slüžbe pela. Hudec Slabo se ceste splüžene. Ne ven niti, zake so tüd v Lotmerki dupudne trosili pesek, kda je že blo negi skoro 5 cm snega na cestah. Nebi nejpred mogli splüžiti, pa te kameje trositi??? Niman pojma

Dejan sreda, 10. marec 2010 ob 20:06

Se je v Lotmerki ne nič bojše.

Legionar sreda, 10. marec 2010 ob 20:21

Pa se v Lotmerki glih mislin.

Dejan sreda, 10. marec 2010 ob 20:25

Jas sen to napisa odgovor na prlekovo objavo, samo si ti že vmes kresna Nasmeh

MHA sreda, 10. marec 2010 ob 20:35

Jas sen bija gnes celi den na cesti, čez Cerkvejok zaron cesta v krizi, v MB še keko teko, potli ko je sneg malo heja, te so ceste kopne grotale. Odvečera naze za Lotmerk, do Lenarta cesta mokra, od Lenarta do Brengove 15 kil kameja na kvadratni meter cesta keko teko kopna, od Brengove do Sv. Jurija snego taka se trlo pa niti enega kamna na cesti, nejč so ne torili. Kak sen priša na glovno cesto v Vučo vesi, tan je te mokra bila. Cesta Vuča ves - Verže, niti enkrat potorjena v Bonofcih glih tak. Večer pa že na fseh cestah opet snek bija. Kak pa de zaron, pa mo vidli, pa še na Dunaj gren zaron.

prlek1825 sreda, 10. marec 2010 ob 20:42

jaz sem gnes nejt ne šo v mb,,pa mislim ke zutra tudi nem šo,,,pa ne ke nebi mejo opreme zimske samo če se da rejši nedem kak pa avto teren pa živce zgublam kak drugi vozijo,,pa si pa iščem rekordere keri de se 20 vozjo pa kolona za jim...hehe...no se gnes bogme več ne gre Nasmeh

Jernej sreda, 10. marec 2010 ob 20:50

MHA je napisal/a:
Jas sen bija gnes celi den na cesti, čez Cerkvejok zaron cesta v krizi, v MB še keko teko, potli ko je sneg malo heja, te so ceste kopne grotale. Odvečera naze za Lotmerk, do Lenarta cesta mokra, od Lenarta do Brengove 15 kil kameja na kvadratni meter cesta keko teko kopna, od Brengove do Sv. Jurija snego taka se trlo pa niti enega kamna na cesti, nejč so ne torili. Kak sen priša na glovno cesto v Vučo vesi, tan je te mokra bila. Cesta Vuča ves - Verže, niti enkrat potorjena v Bonofcih glih tak. Večer pa že na fseh cestah opet snek bija. Kak pa de zaron, pa mo vidli, pa še na Dunaj gren zaron.

Mislec ujuj stari, gnes po noči pa de sneg začno tü na Dunaji iti!
Občinski delavci pa so akcijo meli že 14dni ka spucajo vse ka so torili.
Zdaj pa brš do pa mogli toriti kamen pa sol!

prlek1825 sreda, 10. marec 2010 ob 20:58

miha mislim ke si si zutra rahlo bogi nebi ti rad bijo v koži Mraz Snežak

MHA sreda, 10. marec 2010 ob 22:29

Mo vidli kak do ke avstrici meli spucano.

Jernej četrtek, 11. marec 2010 ob 07:11

MHA je napisal/a:
Mo vidli kak do ke avstrici meli spucano.

Nikak! Kul

prlek1825 četrtek, 11. marec 2010 ob 09:47

če pa puno ludi provi keko je avstrija pa nemčija bojše plužena kak prinas..hehe

Jernej četrtek, 11. marec 2010 ob 10:56

Hjooj ...pogledni malo kvalitete avtoceste pa boš vido ge je bolše!
Vsaki slovenec do zdaj ka se je na A2 (Dunaj-Gradec) vozo, je se križo!

prlek1825 četrtek, 11. marec 2010 ob 11:07

jaz se neke čuda po avstrijskih avtocestah nesem vozjo...samo keko se zmislim je vse vkup isto sranje tu pa tam Nasmeh

optix četrtek, 11. marec 2010 ob 11:16

prlek1825 je napisal/a:
jaz se neke čuda po avstrijskih avtocestah nesem vozjo...samo keko se zmislim je vse vkup isto sranje tu pa tam Nasmeh

ehja, pa tu kda se pelas od sentilja proti grazu jahaš po tisti avtocesti kak na valovih, tota nasa je super proti tistem!

prlek1825 četrtek, 11. marec 2010 ob 11:38

mislim ke je negi okoli postojne nesem zej ziher glovno od kopra proti loblani je tudi negi tak tak če bi se po makadami pelo zato sem napiso ke je vse eno in isto sranje samo drugo pakovanje..hehe...drgačik pa tote nove ke zej delajo so dobre edino če jih ne zmrda širina tak kak na murskosoboškem odseki ke je prevoska pa brez odstavnih pasov Nasmeh

Tamii četrtek, 11. marec 2010 ob 11:41

samo so gnes že vredi ceste, proti včere. No ja

prlek1825 četrtek, 11. marec 2010 ob 11:54

ja če gnes nedo vredi,ki že več kak pol dneva nede sneg te pa tudi bojše ke sploh nebi plužili več,,,hehe

MILAN četrtek, 11. marec 2010 ob 13:26

Mislec to so razmere za dober trening
v kero stron obrneš volan dere te zanese ?
tanto kon te nese ali v drügo smer?

pravilen odgover potrejuje dobrega šofera.

Tamii četrtek, 11. marec 2010 ob 15:52

v tisto smer kon te nese. Nasmeh



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.