MHA ponedeljek, 21. januar 2008 ob 12:35

Ja viš tak je! To mojo bol po teksaško nareto, te še nej zbrišejo tote Prireditve -> kino ka nedo lidje mislili ka v lotmeršken kini nič nega.

Od totega tedna napre de objavleno na www.prlekija-on.net kej je v kini!

MHA ponedeljek, 21. januar 2008 ob 14:23

MHA je napisal/a:
te še nej zbrišejo tote Prireditve -> kino ka nedo lidje mislili ka v lotmeršken kini nič nega.

So že doj zbrisali Mislec

Pepek z brega ponedeljek, 21. januar 2008 ob 14:42

No ja No ja
Kej pa so šteli drügega napraviti, či pa jin zadeva ne zalaufa.Hjooj Hjooj Hjooj

Dejan ponedeljek, 21. januar 2008 ob 15:19

Hehe. Zgleja ka majo enega tan zaposlenega, ka tü špijonera. Samo či so to tak hitro popravili, te bi še lehko stron popravili, gda smo tü pisali keko majo klonov strani Vuuhuu Hjooj

Samo se s ten nede nič spremenilo ka so odstranili Prireditve - Kino. Zej de pač gori pisalo Prireditve in dogodki, koledor pa de še vedno prozen, hehe Haha Hjooj

Dejan sreda, 23. januar 2008 ob 11:35

MHA je napisal/a:
Ja viš tak je! To mojo bol po teksaško nareto, te še nej zbrišejo tote Prireditve -> kino ka nedo lidje mislili ka v lotmeršken kini nič nega.

Od totega tedna napre de objavleno na www.prlekija-on.net kej je v kini!


Tak je ja. Fsakši teden bomo lepo vpisali v napovednik kej se v kini dogaja pa še na prvo stron bode zapopano kej je v kini, ka de se le vidlo! Morti pa de zato kakši človik več priša v Lotmerk v kino Vuuhuu Mislec

Pa ka s ten malo razbremenimo ove na opčini, ka še nedo s ten meli dela, ve vete kak so tan zaposleni Hjooj

MILAN sreda, 23. januar 2008 ob 14:24

Vuuhuu
to mi delaj delo fkrej
ven pa nemremo doj poginoti na deli.
Nandek reče ka je nor tisti keri si
preveč dela nakople.

Aplavz Bravo dejan
ka pa on line stron ??????????'''

optix sreda, 23. januar 2008 ob 14:49

Aplavz Aplavz

Dejan sreda, 23. januar 2008 ob 15:36

MILAN je napisal/a:

ka pa on line stron ??????????'''


On line stron je crknila pret kak so jo sploh gor djali. 23.01.2008 še vedno ponüjajo ka jin nej do 31.12.2007 pošlemo odgovore na nagradno vprašanje Vuuhuu
Ministri že meni maile pošilajo pa me sprašüvlejo kej je to za čuda strani.

Zvončica petek, 25. januar 2008 ob 00:48

Dosadni so pa za por let ozaja z poročili pa obvestili...tan bi moga nehče sproti novosti vpisovati...mene ne zanimle kakše sklepe so sprejeli loni takšega cejta...pač pa ZEJ..ne valjot.Slabo

MILAN petek, 25. januar 2008 ob 09:35

Pisk
tak mrgočete kak da bi bili kej bojši
samo tiste glejate keri bole malo delajo..



Hjooj Hjooj

Dejan petek, 25. januar 2008 ob 12:14

Milan s kon ti držiš? Ka te neso slučejno dol küpili Mislec

MHA petek, 25. januar 2008 ob 12:21

Dejan je napisal/a:
Milan s kon ti držiš? Ka te neso slučejno dol küpili Mislec

Šokiran Mislec

MHA petek, 25. januar 2008 ob 12:47

Ministrstvo za okolje in prostor, Direktorat za prostor s tem javnim naznanilom, obvešča javnost o javni razgrnitvi dopolnjenega osnutka državnega prostorskega načrta za rekonstrukcijo in elektrifikacijo železniške proge Pragersko-Hodoš, okoljskega poročila in njegove revizije.

12. februarja ob 16.30 v sejni sobi občine Ljutomer, Vrazova ulica 1, Ljutomer, za občine: Ljutomer, Križevci in Veržej


To sen nejša na občinski stroni, to bi blo zanimivo čüti, kak daleč smo s ten? Mislec

Dejan petek, 1. februar 2008 ob 01:55

Dejan je napisal/a:
Hehe. Zgleja ka majo enega tan zaposlenega, ka tü špijonera. Samo či so to tak hitro popravili, te bi še lehko stron popravili, gda smo tü pisali keko majo klonov strani Vuuhuu Hjooj

Samo se s ten nede nič spremenilo ka so odstranili Prireditve - Kino. Zej de pač gori pisalo Prireditve in dogodki, koledor pa de še vedno prozen, hehe Haha Hjooj


Zej so v koledor vpisali nekše prireditve Gor

MILAN petek, 1. februar 2008 ob 08:30

Veselko Veselko To ja To ja

veš to je takÆ,
BIROKRAT JE NEJBOL ŽALOSZTEN DERE
MO DOŠ DODATNO DELO-DELO JA ZAJEGA
NAJBOL ŽMETNA STVOR.

lepo ka se je nekej genolo

Alooo Alooo Alooo

Zvončica sobota, 2. februar 2008 ob 01:03

Prejšji tjeden sen te po malo na opčinsko šla...zej te mojo malo bole friške zapisnike sej gori....no, tak sen vmes nejšla ka je toto jihovo stron delala nekša firma iz KranjaIdeja ....crkneš....pa kak nejbojši ponudniki....ker sen že bole v letih pa mi spomin včosih malo popisti me zej ne za jezik držati....samo se mi zdi ka je pisalo ka so to delali za 1200€...fejn biznis ne?

Dejan sobota, 2. februar 2008 ob 01:12

Ja bog ne dej ka bi dali komi delat iz naše regije, ka bi kakši naš človik kej zaslüžja.

Biznis pa seveda ka je fejn bija za 2 vüri dela, glede na to ka je dol z interneta potegna zastonj predlogo pa zastonj CMS skripto na keri temelji tota stron, malo barve pa slike zameja pa je blo.

Pepek z brega sobota, 2. februar 2008 ob 01:19

Zato pa smo Künštnio Prleki dali našemi človeki zaslüžiti - je tüdi bija "nejbojši ponudnik"
Zloba Zloba

Dejan sobota, 2. februar 2008 ob 01:26

Pepek, keko jas ven, toti vaš človik nede nič zaslüžja. Bojšega ponüdnika kak za 0 € pa težko nejdeš, razen či de še van ploča ka de van lehko kej nareda.
Zloba Zloba

MHA četrtek, 14. februar 2008 ob 11:29

Kak je zej te to Mislec Fčera sen hoda na občino, pa sen ša pol enih, gren notri tan kak so za vozniške, pa nikoga ne blo notri, gren glejat na vrota, uradne vüre, za sredo je pisalo ka delajo do 12h, pa te od 13h po dale napre.
Zej sen gleja na občinski stroni uradne vüre in piše: v sredo od 8.00 do 11.00 in od 11.30 do 17.00 Butl Ke te zej vala? Mislec



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.