Nela ponedeljek, 16. april 2007 ob 14:57

Ej keri ve kaj se gradi tu na tržnici? Ste že vidli kaj se dela?

Dejan ponedeljek, 16. april 2007 ob 21:54

Venda kakši lunapark Haha
Nesen še nič vida, da me nega dosti v Lotmerki.

MHA ponedeljek, 16. april 2007 ob 22:25

Nela je napisal/a:
Ej keri ve kaj se gradi tu na tržnici? Ste že vidli kaj se dela?

Guči se ka oštarija. Ker jih je pre premalo v Lotmerki, glih takak trgovin.Pisk

MHA petek, 8. junij 2007 ob 23:02

Tü je neke sliik od nove tovarne:

http://www.tehnostroj.si/si_nov020.htm

Dejan sobota, 9. junij 2007 ob 01:45

U madona, to pa bo pje Pisk Nasmeh

MHA sobota, 4. avgust 2007 ob 12:10

Tü kak je nova industriska cona za MTT-jon, ki so jo tak fejn zrihtali, se je že začelo s povajon.
Ve što kej nameni tan grotati? Mislec

Dejan sobota, 4. avgust 2007 ob 12:18

Ka pa se je gnes te tan odprlo al ke?

OB 11.30 URI
OTVORITEV NOVE POSLOVNE CONE V LJUTOMERU
( ZA BIVŠIM MTT )

MHA sobota, 4. avgust 2007 ob 12:24

Ja jaz mislin ka tota nova cesta pa liči ke so jih postavili. Mislec Drügo pa še zaednok nega.

MHA nedelja, 30. september 2007 ob 14:16

Še malo pa bo:

Sporočamo vam, da je sestrsko podjetje KOMPTECH okoljska tehnika d.o.o. zgrajeno, zato bomo proslavili ta pomemben dogodek z uradno otvoritvijo, ki bo v sredo, 3. oktobra 2007. Tovarna bo izdelovala stroje in naprave za mehansko-biološko obdelavo odpadkov in bo pomembna pridobitev za Ljutomer, Pomurje in celotno Slovenijo...

Zvončica sreda, 3. oktober 2007 ob 22:41

Ka pa delavce so že iskali?

MHA četrtek, 4. oktober 2007 ob 12:11

Delavce so že nekda iskali. San so jih ne mogli nejti, ka je pre ne blo takšega profila, pa za fol penez so ne šteli iti delat. Zej pa te ne ven kak so rešili z delafci Mislec

Almanah četrtek, 4. oktober 2007 ob 12:49

Veki problem je gnes den dobiti dobrega varilca za malo penez, pa nasploh za strojnike je trenutno grozen problem, za mene je vredi ka sen to študira, me ne skrbi za delo....

Sen pa čuja, ka še niso kunčali z gradnjo, če de dobra klima v okolici, ka do lidje pa občina za to, bi naj še naredli dve hali hcoj, ka bi bile hale v isti poziciji kak je jihov znak, tisti list....

MHA četrtek, 4. oktober 2007 ob 13:39

Pa kak je zej z delafci, so jih dobili?

Še dve hali scoj? To bi blo Mislec Gor Mlodi bi lehko slüžbo dobili, nekša nova stanovoja jin zrihtati, pa bi bila migracija v Lotmerki pozitivna ...

Almanah četrtek, 4. oktober 2007 ob 14:36

Ma to ti je glih problem, ka nega strojnikov, nega varilcov, montažerov, obdelovalcev kovin, tega nega....So samo pravniki, pa ekonomisti....

Majo velke probleme dobiti delavce, je pa resen ka je plača bolj tak...Nije glih super....

Te pa ti to reči našin svetnikon, ka bi se Lotmerk razvija, pa veča prek stanovanj, do ti rekli ka nemamo potreb trenutno po stanovanjih. Mladi pa hodijo v MS in MB...

Zej so se toti mlodi svetniki neke malo zbunili, ka nega parcel za individualno gradnjo...to pa je tudi vse..


Je pa tak, kdo de ti investira v Ljutomer, tu se prodaja kvadratni meter po 900 eur-ov, v MS po 1200, v MB pa 1500-2000, zej pa mi povej kera velka firma de povala v Lotmerki....??

Makaveli četrtek, 4. oktober 2007 ob 15:02

saj pa ne nujno ka bi mogli vsi delavci biti iz prlekije...lehko ka do hodili z drugih mest npr. iz MS k nan delat...pa ziher ka do nejsli delavcePomežik

Jernej četrtek, 4. oktober 2007 ob 15:15

Saj mogoce ot drügih drzav Hrvaske ali Bosne
...mi pa idemo Avstrijo pa Nemcijo delat..itd

mile četrtek, 4. oktober 2007 ob 17:43

Najcenejse ti je delovno silo privlečti iz romunije, slovaške, bolgarije.


Kar se pa tiče svetnikov, to pa je NO COMMENT.

če pogledaš za nazaj nekaj let, (da se ne izrazim preveč grdo) sami kr**eni so vodili to občino.
zacugjena drhal Zid
sedanji zupan je tudi dobil glasove na racun par pecenih volov, odojkov ter nekaj hektolitrov vina, s katerimi je pocastil potencialne volivce na predvolilnih zborovanjih. naredil pa ne bo nic, tak kak ne njegovi predhodniki,razen da ima visoko plačo. glede na to v kakem dreku je ljutomerska občina, bi moral imeti plačo okrog 300 eur in nič več Nasmeh

Makaveli četrtek, 4. oktober 2007 ob 20:41

naj dojo slovencon službo...nen jaz nekih romunov pa toga tu v lotmerki gleja...to so kak cigani Dol

MHA četrtek, 4. oktober 2007 ob 20:48

Tak ali tak je že preveč totih lückih delafcof pri nas. Nej si le poiščejo delafce "okrog" Lotmerka.

Pepek z brega četrtek, 4. oktober 2007 ob 23:57

Šokiran Šokiran Šokiran Šokiran Šokiran Šokiran
Noooo!!! Kej pa je zej to za guča?!!!
Pisk Pisk Pisk

Či ne znote, ka so to po neven naši jüžni bratje.
Rožica Rožica Rožica Hjooj Rožica Rožica Rožica

Z jimi moremo lepo delati, pa jin pomogati, ka bodo prišli na zeleno vejo. Či smo lehko petnoštirdeset let delali za Hrvote pa fse ove tan doli, te še lehko zej teko let delamo za Romune, Bugare pa drüge, jin slične.
Jezik Jezik Jezik



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.