MILAN petek, 5. oktober 2007 ob 09:08

Slabo
pje tota pa je bole hüda

Vuuhuu Vuuhuu Vuuhuu

ven pa jeso oni radilia za vas

eto tako sada nama koji uvek radimo....

Mislec Mislec Mislec

Zvončica sobota, 6. oktober 2007 ob 01:24

Makiaveli...ka je s toboj kej fejst ali malo narobe....Hud Tüdi oni doli so lidje pa bi glih tak radi normalno živeli kak mi...če pa bi se vsi lehko sami delali bi se pač naredli takše kak smo ne...Mislec Sistem dela iz lidi reveže, bedoke, pa na konci še slabše od živoli....vsakši si zaslüži ka proba nekaj napraviti za bojše živleje....toti ka pa zej bankomate pretrigovlejo pa fehtajo pa so pač lopovi ke so v južni mafiji pa to morejo delati...pa itak jih dobjo po kapsliKul

Makaveli sobota, 6. oktober 2007 ob 13:23

Zvončica je napisal/a:
Makiaveli...ka je s toboj kej fejst ali malo narobe....Hud Tüdi oni doli so lidje pa bi glih tak radi normalno živeli kak mi...če pa bi se vsi lehko sami delali bi se pač naredli takše kak smo ne...Mislec Sistem dela iz lidi reveže, bedoke, pa na konci še slabše od živoli....vsakši si zaslüži ka proba nekaj napraviti za bojše živleje....toti ka pa zej bankomate pretrigovlejo pa fehtajo pa so pač lopovi ke so v južni mafiji pa to morejo delati...pa itak jih dobjo po kapsliKul


blabla...če je keri reka ka niso lidje?saj lehko oni normalno živijo tan kak so nitrebajo priti v lotmerk normalno živet!v glovnen 90% je ka do še delali puno drugih stvari tu kak pa samo delali(krali itd.)..neje rečeno ka vsi ali nekej jih ziher bo..ke ti hasni poceni delovna sila ka do delali tan za žabe če do še polek tega začeli čarobno izginjati žlebi pa druge stvari kere do lehko prodali...isto kak kda so neke delali v lotmerki pa so neki trije večer zasleduvali neke puce pa za jimi zbežovali pa po parki je eden z nožon skoka...kak do enkrat tu nedo več samo tak šli nazej isto kak cigani(no saj romuni pa bolgari)...v lotmerki nega ciganov pa nimamo problemov z jimi(keko pa jih mo sobota?tak ka se tere teko sranja mojo z jimi!!!) pa upan ka jih nikoli nede v lotmerki ker drugo nedo pripelali sebo kak sranja!!Hud

Pepek z brega sobota, 6. oktober 2007 ob 15:19

ŽALOSTNO, VENDAR RESNIČNO.

MHA nedelja, 7. oktober 2007 ob 00:18

Jaz sen tüdi ne navdüšeni nad toto delovno silo. Što pa jin te v Romuniji dela? Te pa še nejč ne vejo po slovensko gučati. V Nemčiji mojo tak, ka se v enen leti moreš nemščino nafčiti, či ne, te pa adijo. Pa či smo že pri Romunih pa Bugarih, sen proti ka so šli sploh v EU.

Nej ploče gor zdignejo, pa de šo fsakši rad delat.

mile nedelja, 7. oktober 2007 ob 13:11

MHA je napisal/a:
Jaz sen tüdi ne navdüšeni nad toto delovno silo. Što pa jin te v Romuniji dela? Te pa še nejč ne vejo po slovensko gučati. V Nemčiji mojo tak, ka se v enen leti moreš nemščino nafčiti, či ne, te pa adijo. Pa či smo že pri Romunih pa Bugarih, sen proti ka so šli sploh v EU.

Nej ploče gor zdignejo, pa de šo fsakši rad delat.


sinek, to ti je kapitalizem.
kdo te pita, od kod je kdo? ce je crn, bel, rumen, pa podobno?
glavno je ka dela za male pare.
enako je z nasimi gastarbajteri bilo pa se zaj je, ko delajo v tujini, avstrija, nemcija.

tam so fizikalo trajbali, ka jim je po riti švic tekel, pa roke
jih bolele, švabo pa jim je komandiral.
gori je konzerve jedel, ko pa je prišel domov na počitnice, pa so ga ble pune oštarije Nasmeh

kar se pa tiče romunov in bolgarov, meni je vseeno kdo je v EU.
EU bo enega dneva šla k vragu, in si bodo vodilne članice te skupnosti omislile neko tretjo zdruzenje v katerem spet ne bo teh banana republik kot smo mi, romunija, latvija, in da dalje ne nastevam, ker mi se ne da Nasmeh

MHA nedelja, 7. oktober 2007 ob 13:20

Bon ti jas do sineka

mile nedelja, 7. oktober 2007 ob 13:21

predvidevam ka si mlajse dobe, pa sem ti zato rekel sinek.
nic slabega ni blo misljenega.

no offence Nasmeh



Haha



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.