prlek1825 ponedeljek, 30. avgust 2010 ob 21:55

drogi prleki,,keko sem čujo pa spremlan toto dogajanje si mislim vseeno keko vsega predebatiramo ke ne rečemo kakše besede tudi o naši prlečki urški. vidlo bi se mi prav ke se je diklina teko zborila pa prišla do tak vejkega rezultata, med tem tudi zastopala prlekijo, mislim ke je je ne blo nigi reči sron od kot je. zato bi blo dobro reči kakšo besedo o joj pa še jo por krot javno prek spleta pohvoliti pa ji čestitati!

zato bi javno čestito urški in tudi vsem drugim slovencom ki so kej osvojili,,,borijo se za sebe, domovino in pokrajino v keri živijo....vsaka vam čast

Dejan ponedeljek, 30. avgust 2010 ob 22:07

Prlek, si očoli zgüba? Kul

Urška Potočnik osvojila bronasto kolajno

Sprejem olimpijske junakinje Urške Potočnik

prlek1825 ponedeljek, 30. avgust 2010 ob 22:12

dejan nesem očoli zguba,,,na podlagi tega sem odprjo forum ke sem si mislo članek je napisani,,momentalno vsaki obledi pa je to to...samo vseeno mislim ke se trebamo zamisliti keko je diklina vložla svojega truda pa prostega cejta v to ke se malo bol obširno predebatira ne samo z članki preleti skoz pa pozobi na to...morti je ona tudi članica prlekije on net al pa se morti bo včlanla pa še kakšo besedo rekla,,mislim ke si ob vsem tem zasluži temo na forumi

Dejan ponedeljek, 30. avgust 2010 ob 22:27

Ok, ok, mislin, ka članki nedo šli v pozabo pa ka jih lidje samo preletijo, še meje pa de ša v pozabo toti jeni uspeh. Sej tüdi pod člankon lehko komenteraš, isto kak na forumi.

Ka pa se tiče vloženega trüda pa cejta v to, pa seveda. To si mi niti nemremo predstovlati, keko vsega je to. Zato pa ma občina priložnost, ka kej primekne, ka de Urška mela še bojše pogoje Nasmeh

TUNČEK torek, 31. avgust 2010 ob 09:40

Jürša, otpri priftošl ! Vuuhuu To ja Hihihi

MHA torek, 31. avgust 2010 ob 17:11

Malo že je otpra priftošil. Bravo Urška!

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.