Jernej torek, 4. julij 2006 ob 17:53

Okay na Prleskem sejmi se te vidimo....naj bolse tü kje Ljutomercana tocijo! Te jaz pa moj svak Miha pridema! Jezik

MHA četrtek, 6. julij 2006 ob 15:57

Na sejmi bi se lehko negi dobili, pa se pepek de tan Haha

Jernej četrtek, 6. julij 2006 ob 20:07

Te bom se tünko jo. Boki bogme!!! Jolaretitüüüt!!!! Jezik Nasmeh

Pepek z brega četrtek, 6. julij 2006 ob 22:00

Zaednok še nič ne kože na to, ka bi jas tüdi bija na Prlešken sejmi. (Bor ne uradno - mogoče pa bon se f kakšega navodnega obiskovalca namaskera)

Dejan petek, 7. julij 2006 ob 23:17

Ja Pepek, na prleški sejen pa boš ja venda priša Nasmeh

Pepek z brega sobota, 8. julij 2006 ob 00:29

Vüpejmo na nejbojše.

Zvončica sobota, 8. julij 2006 ob 00:39

Dejan zorganiziraj nan negi plac pa vuro gda se dobimo na sejmi....no čeglih mislin ka jaz nen vupala priti ka ste vsi ostali moškega spola. De me malo stroh.Žalosten Kul Žalosten Vuuhuu

Dejan sobota, 8. julij 2006 ob 00:48

Ke te neš, seveda boš prišla. Sej neš edina ženska. Še pride kera. Jaz nejbojše ka tan en štant postovin pa kakšo šaro še polek odovlen, ka še bon kej zaslüžja. Al pa špricare či bi toča, to bi še venda nejbole šlo Nasmeh
Se bomo zmenili, še je cejt do sejma, tak ka de provi cejt vse znono ge se ga bomo nopili Nasmeh

MHA sobota, 8. julij 2006 ob 01:24

Moremo fsi fküp priti, ka mo se bor spoznali, ne pa po Lotmerki eden mimo drügega hodimo, pa nejc ne vemo ka je to un

Pepek z brega sobota, 8. julij 2006 ob 01:36

...ali pa una!
Še nejbole je žalostno to ka hodimo eden mimo ovega ŽEDNI!

Dejan sobota, 8. julij 2006 ob 01:40

Ja kak pa te vete ka hodimo mimo eden ovega. Lehko ka še se nesmo srečali, glede na to kak je Lotmerk veki Haha
Ovokrot sen se pela mimo tebe Pepek tan pri Prleki. Sej sicer ne bi zna ka si to ti, samo mi je mama povedala.

Pepek z brega sobota, 8. julij 2006 ob 01:43

Ti pa si srečen človik, ka maš tak razgledano mamo, ka mene pozna.
Lepo jo pistin pozdraviti.

Dejan sobota, 8. julij 2006 ob 01:53

Ja sej sen te ovači že vida ge, po kakših prireditvah pa to, samo je to že en cejt nazej blo, pa te nesen tak pozoren na to bija. Ge pa sen jaz zna ka bomo mi gda tak debaterali Nasmeh
Ja mama pa te baje keko teko dobro pozna, keko sen jaz to razmja. Tak ka ne ven kej bi to zej nej pomenilo Nasmeh

Pepek z brega sobota, 8. julij 2006 ob 02:14

Fčistar po pravici povedano, sen ne glih ziher, ka znon kera je tvoja mama, čiglih si mislin kera bi mogla biti.

Bomo se že ednok negi pogučali, te pa bomo fse znali.

Zvončica sobota, 15. julij 2006 ob 01:30

Zgučano dečkiHaha Jezik

Pepek z brega sobota, 15. julij 2006 ob 05:48

Ne prehitevli! Zaednok še je ne glih fse zgučano.

Zvončica sobota, 15. julij 2006 ob 23:03

Moš prav, Dejan je še ne placa pa vüre določja.KA JE ZAJ DEJAN?

Dejan nedelja, 16. julij 2006 ob 00:57

Pomalen! Če bomo zej to že rekli, bote do sejma fsi pozobili. Pa Pepek je o nekšen štandi kotošof guča pa ka de se tan baje nekej točilo Nasmeh
Bomo se zmenili pa bon te obesa na prvo stron to, ka do fsi vidli pa de se nan te morti še gdo pridružja.

Jernej četrtek, 25. januar 2007 ob 21:06

Se vete kje je najbolsi spricar V Prlekiji? Haha

Pepek z brega nedelja, 28. januar 2007 ob 13:42

PRI MILANI!Aplavz Gor



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.