Jernej nedelja, 9. april 2006 ob 12:14

Pozdrav Hello Prleki keri ve kje najbolsi Spricar tocijo? Keroj Ostariji vam najbolse smeka? In kje je najbol poceni? Vuuhuu

Pepek z brega nedelja, 9. april 2006 ob 21:26

Keko jas znon, v Prlekiji nega slabega špricara. V keri oštariji pa točijo nejbojše, pa boš nejbole zna, či boš se son prepriča. Priporočan ti, ka deneš priftošl v žep, pozoveš eno por dobrih pedošof - te pa gremo - Vut po špricarih!

Jernej ponedeljek, 10. april 2006 ob 20:22

Jezik Ves ka bi fajn blo ci bi vsi clani ot prlekija-on.net meli srecanje pa bi pili (Spricare) malo pa se po gucali malo. Lejko na Prleskem sejmi ali ger indri. Spricar tu pa Spricar tan po celoj Prlekiji. Pomežik Dumu pa z Taxi Maxi!

Dejan ponedeljek, 10. april 2006 ob 21:45

Ja to bi blo fejn. Bomo šli enkrat na kakšen špricar, dvo, tri, ...

MHA sobota, 15. april 2006 ob 16:09

kdej se zmenimo. ka mo kakšo rekli na pa san napisali

Dejan sobota, 15. april 2006 ob 21:21

More malo bol toplo grotati, pa v Lotmerki se more nekej dogajati, pa ka nemo meli problemof s ten kon bomo scot hodili, sej vete ka v Lotmerki nimamo javnega hejzla Haha

MHA nedelja, 16. april 2006 ob 12:09

za scaje pa se ne treba sikerate. moški se samo polek nekšega hrosta postovimo pa je stvor rešena, za ženske pa de mal problem.Na vekšo potrebo pa lehko gremo na lotmerški bazen to med žabe.

Pepek z brega nedelja, 16. april 2006 ob 15:00

Predugo ne čokejte. Jas sen že zej žeden!

Pepek z brega nedelja, 16. april 2006 ob 15:01

Predugo ne čokejte. Jas sen že zej žeden!

Jernej nedelja, 16. april 2006 ob 19:15

Cuj lejko naredimo srecanje pa malo sprobamo tu pa tan! Ali vsaki svojo domaco vino zabov zame ci ma! Jolaretiiitit!

Pepek z brega nedelja, 16. april 2006 ob 22:00

Keri pa nema svoje pijače, tisti pa de se pač šferca.

Dejan ponedeljek, 17. april 2006 ob 13:04

Mogli bi narediti eno turnejo od kleti do kleti. V lotmerško, ormoško, po Jeruzalemi pa tak. To bi blo fejn Vuuhuu

MHA ponedeljek, 17. april 2006 ob 18:43

ja samo te je en den premalo, treba si te celi teden dopust vzeti

Pepek z brega ponedeljek, 17. april 2006 ob 21:30

Pa na fsakšen kilopmetri eno greznico skopati, ka bomo lehko lepo kulturno kozlali.

Dejan torek, 18. april 2006 ob 01:28

Kozlali pa pač ali nemo, razen če mo kakšo čmigo ge dobili.
Jaz van rečen, to bi blo tak vrede. Mi smo enkrat pred leti meli takšo turnejo, je PŠK organizira in je blo enkratno. Smo meli ogled ormoške kleti, gor v zidanici Malek smo bli pa v lotmerški kleti, poleg pa seveda celi cejt degustirale, tak ka smo na kunce že po štireh vün s kleti lezili.

Zvončica petek, 28. april 2006 ob 23:07

Ka je te zaj vse "crknilo" ali pa ste že gotovi od totih špricarof!!!Mene bi meli poleg čeglih man najrajši pivo?

Dejan petek, 28. april 2006 ob 23:44

Ja vsakšega bi vzeli poleg. Več nas bo, več rund bode skapalo Nasmeh
Sej jaz tüdi rejši pivo pijen, gda sen ge tak, v Lublani na primer. Ka če bi si tan v oštariji špricar naroča, te ne ven kej bi doba...

MHA ponedeljek, 1. maj 2006 ob 01:09

V lublane pa mojo takše špricare ka bi se človek zjoko. Pitej boga od kod to šfercajo.

Pepek z brega sreda, 3. maj 2006 ob 00:22

Či bi se Prleki znali zgučati, pa či nebi eden ovemi tak fošni bili, te bi lehko v Loblani našo vino odovali, ne pa tisto primorsko, ali pa dolensko čmigo.

MHA sreda, 3. maj 2006 ob 18:23

Mogli bi reklamo narete v lublani, za našo vino, pa še ljutomerčana momo. Te Dejani nebi tak hüdo blo v lublani, ka bi san pivo moga piti v lublani Haha



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.